Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum açanlara dikat oku
Information 
Arkadaşlar takip ediyorum herkes forum açıyor ve açıp bırakıyor ve hiç ilgilenmıyor begenmıyor açtığı boş yere forumu kulanmıyor
sormak isteiğin şey
forum açıyorsan O forumu yükselt ve destek.10tl.net katkıda bulun boşyere frm açıyorum diyenler bakıyorum ne yükseliyor nede kullanıyor. frmda illa moderatör olması gerek eğeyer sen açtıgsan forum sitesini admin olarak kendin büyütekceksin gelmek isteyen gelir.zatten
hedefmız internet kulanıcılara iyi bir konu ve yardımda bulmak orda burda deilde 10tr.net sitesine bula bilsin her yararlı konularını yazıklarımı saçma zatten meyın ben bu yola cktım dıyorsan o yolu genişleteceksin. aç brak aç brak olmaz kulanacaksan o forumu büyütecek en iyi dereceyi sen alasın ve en iyi forumlar katagörise gelirsin.
tabide adminlerimiz en iyi forumlarıda bir portal listesine eklemelidir.seçmelidir. anlayışta karşılamıdır adam emek vermiş helal olsun 10tr.net sitesi cok işe yarıyor demelidir. bukadar kulanılmayan forumlar war hangisi daha kullanıyor belideil.
--
bunları demek isteiğin arkadaşlar benı ynlıs anlamayın
açığınız forumun arkasında durun.oyun oynamayan zamanımı nasıl geçirecem diye de dusunmeyın bir iş yapıyorsanız çiddi düsünmelisiniz.
BU admin neden bu kadar destek.10tl.net sitesinin arkasında duruyor forumda bişe olsa kosuyor diye dusuyorsanız.Onlar gibi olun sizde kendi forumuzda arkasında durunki herkes senden gurusydn
örnek fir forum gördüm ismini söylemk istemiyorum adam forum açmış büyütmüş ve site üstüne bir şirket dükyan açmış site.10tr.net hizmet sitesi diye nerde dersen istanbul pendik çivarında

onun için
adminlerimiz saygı duyuyorum
görev yapan arkadaşrımada değerinizi bilin admin görevli yapmıştır.

bakma Oku:txt

Pq4D19.png
YB26d6.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Türkçeyi düzgün kullanmış olsaydınız çooook etkili bir yazı olacağından eminim. Her neyse. Bu konu hakkında açılan SON konu olması dileğiyle artık. Çok uzadı bu mevzu. Beğenmeyen açmayacak. Zorla açın diye baskı yapmıyor kimse. Açıyorsanız emek verin. Yinede herkesin kişisel tercihine kalmış..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:dest -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping