Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Düzenlemek İstediğiniz Şablonu Bulma
Biliyorsunuz 1.8.4 'e geçince şablonlarda isim çıkmıyor. Buyrun size bir kolaylık buldum.
Öncelikle, şablonunu düzenlemek istediğiniz temanın "sid" ini alacağız. Bunun için şablonlara geldiğinizde istediğiniz şablonun linkinin sonunda örn. sid=5 türünde bir ifade var. Bunu bilelim.
Şimdi size bir link veriyorum ;
Kod:
http://siteadresi.10tr.net/admin/index.php?module=style-templates&sid=1&expand=32|27|26|41|19|18|17|13|15|38|1|29|28|25|24|31|30|22|33|34|35|36|37|39|40|23|21|2|10|3|4|5|6|7|8|9|11|20|12|14|16
Burada şablonlara girince bütün şablonlar açılacak. Fakat linke girmesi için düzenlemeler yapmamız gerekiyor. Öncelikle siteadresi yerine kendi site adresinizi yazın. Sonra da sid=1 olan yeri kendi sid'inizle düzenleyin ve daha sonra linke girin. İstediğiniz şablonu bulmak için CTRL + F yaparak aratın. İyi forumlar..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben ezberlemiştim ama sağol yinede yararlı konu olmuş :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-04-2015 Saat: 18:09)WaRRioRa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben ezberlemiştim ama sağol yinede yararlı konu olmuş :)

Sıraları farklı eğer farkettiysen @Warriora .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-04-2015 Saat: 18:10)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(14-04-2015 Saat: 18:09)WaRRioRa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben ezberlemiştim ama sağol yinede yararlı konu olmuş :)

çüş neler olmuş şablonlara öyle :( düzenliyememe sorunundan sonra bide bu çıktı :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
#Power Şimdi Farkettim. Hakktet En Baştakini Açınca Index Şablonları Gelmedi, Başka Birşey Geldi :D Ya Bu sorun sinirimi oynuyor :( :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-04-2015 Saat: 18:12)WaRRioRa Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(14-04-2015 Saat: 18:10)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

çüş neler olmuş şablonlara öyle :( düzenliyememe sorunundan sonra bide bu çıktı :(
Yaaaa :))

(14-04-2015 Saat: 18:12)newsong30 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: #Power Şimdi Farkettim. Hakktet En Baştakini Açınca Index Şablonları Gelmedi, Başka Birşey Geldi :D Ya Bu sorun sinirimi oynuyor :( :(
Evet ben de bir çözüm buldum bunun için.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu İyi Oldu İşte :)
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu kodu nereye ekleyememiz lazim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@VataN eklemiyeceksin. Bu bir link işte :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bu konuyu hatayı düzeltmeleri lzım her dk öyle yapacak deiliz .ya
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sid Ney Anlamadım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Anladım power saol kod eklenecek sandim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Benim vaktim yok olsa ben yapar size sunardım.en kolay yol.en baştaki şablona bir diyip ona göre hangisi kaçıncı sırada hangi şablon var baksın karşısına yazsın.bunu gösteren ister mesaj ister resim yapsın foruma eklesin.bu da yararlı bir konu olur bunu yapan gözüme girerdi.tabi bunu birisi ben söylemeden yapsaydı.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-04-2015 Saat: 22:46)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Benim vaktim yok olsa ben yapar size sunardım.en kolay yol.en baştaki şablona bir diyip ona göre hangisi kaçıncı sırada hangi şablon var baksın karşısına yazsın.bunu gösteren ister mesaj ister resim yapsın foruma eklesin.bu da yararlı bir konu olur bunu yapan gözüme girerdi.tabi bunu birisi ben söylemeden yapsaydı.
Ben bu sorun çıktığından beri diyordum ama #Power bu konuyu açınca gerek kalmadığını sandım :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-04-2015 Saat: 22:46)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Benim vaktim yok olsa ben yapar size sunardım.en kolay yol.en baştaki şablona bir diyip ona göre hangisi kaçıncı sırada hangi şablon var baksın karşısına yazsın.bunu gösteren ister mesaj ister resim yapsın foruma eklesin.bu da yararlı bir konu olur bunu yapan gözüme girerdi.tabi bunu birisi ben söylemeden yapsaydı.

Benim de pek vaktim yok. Bu da geçici bir sorun bir de. Bu kadar uğraşmaya gerek olmadığını düşünüyorum. Basit bir çözüm buldum şimdilik. Bence bu yol daha kolay.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tesekkur ederim kendi sidiniz derken neyi kasdediyorsunuz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eski konuları hortlatmayin eski bir sorundu şimdi yok öğrenmenize gerek yok
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü: