Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Destek İle İlgili
Logoda temada bozukluk var mı?
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Logoya tıklarken yanlışlıkla sürekli sizin profilinize giriyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-04-2015 Saat: 11:15)Seeng Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Logoya tıklarken yanlışlıkla sürekli sizin profilinize giriyorum.

bu sorun değil ki sola yakın logonun üzerine tıklayın :) Nickim ilgili nick en sağda  oldukça küçük.
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@karanlık-61 konu ile alakasiz ama en ccokkimonline.php ye girmiyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Neden logonun altında nickiniz var anlamadım. İyi hoş da ama neden var?
Sorun yok bende.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hayır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende Headerdeki Menü Tam Gözükmüyor;
Xv7JMO.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kenardaki Sohbet Butonu Yüzünden Sürekli Sayfanon En Tepesine Gidyor :( Rajatsız Edici. Bence bu sorun çözülmeden o sohbet butonu koyulmamalı. Benim tahminim, sohbet kendini yenileyince sayfada yenilenmiş oluyor. Böylece en tepeye tekrar çıkıyor. Onu kaldırın lütfen, yoksa forumu kullanmak zor oluyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-04-2015 Saat: 13:37)Novruz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bende Headerdeki Menü Tam Gözükmüyor;
Xv7JMO.png
Aynen bendede öyle yarım görünüyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-04-2015 Saat: 17:44)TheBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(14-04-2015 Saat: 13:37)Novruz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bende Headerdeki Menü Tam Gözükmüyor;
Xv7JMO.png

CTRL + F5 çekin olacak mı?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-04-2015 Saat: 17:46)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(14-04-2015 Saat: 17:44)TheBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Xv7JMO.png

CTRL + F5 çekin olacak mı?
Düzeldi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
temalarda bozukluk şablon lar hata veriyor her yerde şablon hiç anasayyfa şablonlar index cıkmıyor şablon cıkıyor içindeki kod baska
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-04-2015 Saat: 11:31)TexLİeMeD Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @karanlık-61 konu ile alakasiz ama en ccokkimonline.php ye girmiyor
Bu bir eklentiyle mi alakalı mybb default böyle bir sayfa yok.
(14-04-2015 Saat: 13:14)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Neden logonun altında nickiniz var anlamadım. İyi hoş da ama neden var?
Sorun yok bende.
Anlamak için uzman olmak gerekmiyor yazdığım kodlarda neden olduğunu anlarsın.
(14-04-2015 Saat: 14:44)newsong30 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kenardaki Sohbet Butonu Yüzünden Sürekli Sayfanon En Tepesine Gidyor :( Rajatsız Edici. Bence bu sorun çözülmeden o sohbet butonu koyulmamalı. Benim tahminim, sohbet kendini yenileyince sayfada yenilenmiş oluyor. Böylece en tepeye tekrar çıkıyor. Onu kaldırın lütfen, yoksa forumu kullanmak zor oluyor
Sohbet sıkıntısı var ben kaldırmıştım yine mi var?

(14-04-2015 Saat: 22:48)koddostu Nickli Kullanıcıdan Alıntı: temalarda bozukluk şablon lar hata veriyor her yerde şablon hiç anasayyfa şablonlar index cıkmıyor şablon cıkıyor içindeki kod baska

@admin nikli admine bildirin aynı sorun tüm forumlarda var.sorunun neden kaynaklandığını önerisi olan önerisini sunsun
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
  • encokkimonline koydum, düzelttim. 
  • sohbet kodu yüzünden yukarı atmıyor bende, chrome kullanıyorum, sizde nasıl atıyor ?
  • şablonlardaki hataları güzelce yazar ve bana önerinizi söylerseniz düzeltmeye çalışırım. ama, önce siz yapmaya çalışın, bana mümkün olduğunca az iş bırakın. 
----------------
"Ana prensibimiz insana saygı" dedik, kimileri bunu yanlış anladı, sürekli tepemize çıktı. 
Bundan sonra ana prensibim: "isteyen istediği yere gitsin". Forumda sürekli negatif enerji yayanları, hakaret edenleri ya da hakaretimsi yazanları dahi banlayacağım. Forumda etkileşim azalacakmış umuruda değil. Yıllarca negatif enerjili insanlara katlandığım yeter.. 

Sonra duymadım, bilmiyordum yok.. 

Önemli konular listesi: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99072
Android 10tl programı: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=98074
Görevli kuralları: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99597
10tl.net Geneli (Forum açma v.b.) Kurallar: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=25433

twitter.png https://twitter.com/10tlnet
discord.png https://discord.gg/fUC7A2W
email.png  info (at.) 10tl.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-04-2015 Saat: 18:45)admin Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
  • encokkimonline koydum, düzelttim. 
  • sohbet kodu yüzünden yukarı atmıyor bende, chrome kullanıyorum, sizde nasıl atıyor ?
  • şablonlardaki hataları güzelce yazar ve bana önerinizi söylerseniz düzeltmeye çalışırım. ama, önce siz yapmaya çalışın, bana mümkün olduğunca az iş bırakın. 

Şablonlardaki hata şöyle adminim, hani hep isim falan olur index şablonlar diye. Onun yerine şablonlar yazıyor ve sırası değişmiş. Geçici bir çözüm buldum ben son konularıma bakabilirsiniz.
- ben de chrome kullanıyorum yukarı atıyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
adminim ilk olarak evet bende chrome kullanıyorum atıyor vede profil yorm eklentisi çalışmıyor sanırım yorumlar gözükmüyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Forum Grand » Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping