Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Keşke Ölsem
(08-04-2015 Saat: 13:37)Mobil Adam Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-04-2015 Saat: 13:34)HonoraryMore Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-04-2015 Saat: 13:24)Mobil Adam Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-04-2015 Saat: 13:20)HonoraryMore Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 10. sınıfım ve 7 tane birim var hocam herşey okul demek değildir takmayın bence böyle konuları ama siz çalışmanıza devam edin.

Seninki olağan dışında kötü. Benim ablam var, o da 10.sınıf ama dersleri gayet iyi.
Ders herşeyden önce gelir.Bilgisayar sonraki plan(kafana göre).

Türkiye şartlarında 2 yabancı dil bilip üstüne yüksek lisans yapan adamın işsiz kaldığını bilirim ben , bence girişimcilik önemli bu süreden sonra.

:) Şimdi bu azıcık da olsa siyasete girer.Herkes işli olacak diye bir kaide yok?
Okuyupta işli olucak diye bir kaide yok asıl önemli olan kendini geliştriebilmek.
Seo Danışmanlığı
10TR.NET ARAMA MOTORU

Seo hakkında ki her sorunuz için buradayım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-04-2015 Saat: 13:38)HonoraryMore Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-04-2015 Saat: 13:37)Mobil Adam Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-04-2015 Saat: 13:34)HonoraryMore Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-04-2015 Saat: 13:24)Mobil Adam Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-04-2015 Saat: 13:20)HonoraryMore Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 10. sınıfım ve 7 tane birim var hocam herşey okul demek değildir takmayın bence böyle konuları ama siz çalışmanıza devam edin.

Seninki olağan dışında kötü. Benim ablam var, o da 10.sınıf ama dersleri gayet iyi.
Ders herşeyden önce gelir.Bilgisayar sonraki plan(kafana göre).

Türkiye şartlarında 2 yabancı dil bilip üstüne yüksek lisans yapan adamın işsiz kaldığını bilirim ben , bence girişimcilik önemli bu süreden sonra.

:) Şimdi bu azıcık da olsa siyasete girer.Herkes işli olacak diye bir kaide yok?
Okuyupta işli olucak diye bir kaide yok asıl önemli olan kendini geliştriebilmek.

Yani şimdi sen niçin okuyorsun? Dürüst olarak cevapla.İşci ya da patron olmak için değil mi? 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence daha fazla uzatmayın, işin sonunda ikinizde ceza alırsınız...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
aynen ben buraya üzüntümü paylaşıyorum.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-04-2015 Saat: 13:43)#Dizz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence daha fazla uzatmayın, işin sonunda ikinizde ceza alırsınız...

Biz burada birşey yapmiyoruzki? Sadece uzlaşıyoruz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-04-2015 Saat: 13:22)Mobil Adam Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-04-2015 Saat: 13:17)Testere Nickli Kullanıcıdan Alıntı: çok basıt konularda kalmışın be

Bunun neresi basit? Adam seneye liseye gidecek? Bu adamın teogu var?

Daha düzenli çalış, daha planlı ol, daha saygılı ol(kânaat için)ursan verir merak etme.
Benimde Çalışmadığım halde, İngilizce 66, Fen 83, Türkçe 76

bende 8.sınıfım bende teog a gireceğim bana göre konulkar basit
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-04-2015 Saat: 13:49)Testere Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-04-2015 Saat: 13:22)Mobil Adam Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-04-2015 Saat: 13:17)Testere Nickli Kullanıcıdan Alıntı: çok basıt konularda kalmışın be

Bunun neresi basit? Adam seneye liseye gidecek? Bu adamın teogu var?

Daha düzenli çalış, daha planlı ol, daha saygılı ol(kânaat için)ursan verir merak etme.
Benimde Çalışmadığım halde, İngilizce 66, Fen 83, Türkçe 76

bende 8.sınıfım bende teog a gireceğim bana göre konulkar basit

Ben bireysel olarak söyledim zaten.Öznel yargıyı bilmen lazımdı bu kadar iyiysen :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Lise'ye gelsen ozaman naparsın onu düşünüyorum...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Lise Daha Zor Beyler siz şimdiden başladıysanız çekeceğiniz var.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
8.Sınıfta düşük not alırsan teogdan düşük alırsın ve kalitesiz(tabiri caizse çöplük) liselere gidersin. Oralarda okuyunca notların iyice çöker, YGS LYS'dende düşük alırsın. Üniversiteye giremezsin. Sonra ya konfeksiyon, ya da hamal gibi bir iş bulursun. Hayatın amelelikle geçer.

Şuan bilgisayardan kopamazsan ilerde işin oldukça zor. Uyarayım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu konunun ölmekle ne alakası var? onu merak ettim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
beni fenim 1.dönem ilk sınavın 56 ama teoga girdim 3 yanlış 85 yani anlıyacağın ne olcağın belli değil hepsi senin elinde ilk sınavdan düşük aldık önemseme geç daha çok çalış,hatta çalışma günde bi yarım saat tekrar yapsan sana yeter zaten o :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-04-2015 Saat: 19:08)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 8.Sınıfta düşük not alırsan teogdan düşük alırsın ve kalitesiz(tabiri caizse çöplük) liselere gidersin. Oralarda okuyunca notların iyice çöker, YGS LYS'dende düşük alırsın. Üniversiteye giremezsin. Sonra ya konfeksiyon, ya da hamal gibi bir iş bulursun. Hayatın amelelikle geçer.

Şuan bilgisayardan kopamazsan ilerde işin oldukça zor. Uyarayım.

çok haklı. 
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Benim
MAT 86
FEN 98
TÜRKÇE 90
DİN 90
BİLİŞİM 100
...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: