Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Keşke Ölsem
Bugün çok kötü birşey oldu mat 50 fen 48 ing 40 geldi ben yerin dibine girdim hayırsız evlatımya keşke ölsemde bari hayırsız evlat olmasa bari ailem üzüntüden kurtulur. onlar üzülünce ben 2 kat üzülüyorum..
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
çok basıt konularda kalmışın be
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-04-2015 Saat: 13:17)Testere Nickli Kullanıcıdan Alıntı: çok basıt konularda kalmışın be

basit olan şey benim hayatım 8.sınıfım ben :(
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bende 8. sınıfım fen 92 ingilizce 95 mat 82 maz biraz kötü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
10. sınıfım ve 7 tane birim var hocam herşey okul demek değildir takmayın bence böyle konuları ama siz çalışmanıza devam edin.
Seo Danışmanlığı
10TR.NET ARAMA MOTORU

Seo hakkında ki her sorunuz için buradayım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ama ben herzaman bilgisayar başında değilim ki derste çalışıyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
benim sorunum kendimi bilgisayardan alamıyorum bir forum görünce üye olup konu açıyorum kanımda var olmuyor
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-04-2015 Saat: 13:17)Testere Nickli Kullanıcıdan Alıntı: çok basıt konularda kalmışın be

Bunun neresi basit? Adam seneye liseye gidecek? Bu adamın teogu var?

Daha düzenli çalış, daha planlı ol, daha saygılı ol(kânaat için)ursan verir merak etme.
Benimde Çalışmadığım halde, İngilizce 66, Fen 83, Türkçe 76
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-04-2015 Saat: 13:20)Testere Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ama ben herzaman bilgisayar başında değilim ki derste çalışıyorum

ders çalışmaya devam et sen benim aklım başıma yeni geldi ve çalışmaya başladım ama o halde bile düşük geldi yazılılarım
Seo Danışmanlığı
10TR.NET ARAMA MOTORU

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-04-2015 Saat: 13:20)HonoraryMore Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 10. sınıfım ve 7 tane birim var hocam herşey okul demek değildir takmayın bence böyle konuları ama siz çalışmanıza devam edin.

Seninki olağan dışında kötü. Benim ablam var, o da 10.sınıf ama dersleri gayet iyi.
Ders herşeyden önce gelir.Bilgisayar sonraki plan(kafana göre).
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Allah korusun kardesim ne zaman olecegimizi Allah bilir bu yuzden kafana takma hicbirsey ve ailenide uzme bu sekilde dusunerek hangi ana baba bir evladin olmesini isterki oyuzden sıkmamcanini reis
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
kaç defa denedim bilgisayarım 2. plana atamıyorum.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-04-2015 Saat: 13:22)isimsiz.. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: benim sorunum kendimi bilgisayardan alamıyorum bir forum görünce üye olup konu açıyorum kanımda var olmuyor

O zamanında bende de olmuştu. Babana/Annene söyle; Bilgisayarı/İnterneti sōksūn? Belki işe yarar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende 8 yasindan beri bagimliyim su radyasyona gozlerim gidecek derslerim beteer nasi birakiriz bu pcyi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
zaten bilgisayar benim değil annemin onunda işi oluyor sökmüyor bende o olmacında zorunlu gibi hisediyorum.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sadece sabır reis
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-04-2015 Saat: 13:24)Mobil Adam Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-04-2015 Saat: 13:20)HonoraryMore Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 10. sınıfım ve 7 tane birim var hocam herşey okul demek değildir takmayın bence böyle konuları ama siz çalışmanıza devam edin.

Seninki olağan dışında kötü. Benim ablam var, o da 10.sınıf ama dersleri gayet iyi.

Türkiye şartlarında 2 yabancı dil bilip üstüne yüksek lisans yapan adamın işsiz kaldığını bilirim ben , bence girişimcilik önemli bu süreden sonra.
Seo Danışmanlığı
10TR.NET ARAMA MOTORU

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-04-2015 Saat: 13:30)Lodos Rüzgarı Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sadece sabır reis

Bencede.Sabret, sabret ki şu Teogu hallet :)
Benim PC varken de öyleydi, babam şimdi hep bana Aferin diyor ve ben hep mutlu oluyorum:) Ve babamın ünlü bir sözü vardır. Size de söylemek isterim.

"Demek ki çalışınca oluyormuş dimi?"
der :) bende evet derim.Şu anda babam bilgisayarı sōkūnce ne de iyi etmiş diyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-04-2015 Saat: 13:34)HonoraryMore Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-04-2015 Saat: 13:24)Mobil Adam Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Türkiye şartlarında 2 yabancı dil bilip üstüne yüksek lisans yapan adamın işsiz kaldığını bilirim ben , bence girişimcilik önemli bu süreden sonra.

:) Şimdi bu azıcık da olsa siyasete girer.Herkes işli olacak diye bir kaide yok?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
12.  sınıftayım, şuan hiçbir ders gıdım umrumda değil hatta girmiyorum bile çoğu zaman takmayın hayatın sonu değilki? 8. sınıfta kaç tane kırıkla geçtiğimi hatırlamıyorum ama sonradan düzeliyorsunuz sıkıntı etmeyin çalışın yeter.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping