Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Radyo Scprit
Star 
Forum a radyo scripti eklemek istiyorum nasil ekleyebilirim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kod:
http://www.turkhackteam.org/diger-forum-scriptleri/798422-mybb-sitene-radyo-ekle.html

Bu konu işine yarar umarım :)
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
radyo scpriti bende var ama nasil eklerim foruma kod varda bnde klasör script var
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Heryerde Görülmesini İstiyorsanız:
AdminKP > Temalar & Şablonlar > Şablonlar > Temanız > Header - [Üst Kısım] Şablonlar > Header
Kodu En Üste Koyun.

Sadece Ana Sayfada Gözükmesini İstiyorsanız:
AdminKP > Temalar & Şablonlar > Şablonlar > Temanız > Ana Sayfa - [index] Şablonlar > İndex
Kodu En Üste Koyun yada {$header} altına ekleyin.
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
him bn denedim de yapamadim direk atamioruz demi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Elinizdeki scripti yuklemek icin panel ve ftp bilgilerine ihtiyaciniz var. Ancak 10TR.NET sisteminde bu bilgiler verilmez.

Ücretsiz host be domain veren bir siteden ( örnek http://trk3.com ) site acip scripti yukeyin. Daha sonra forumdan link verin veyahut iframe kodu ile forum icine dahil edin.

Kolay gelsin
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
saolun emeginize saglik denerim simdi İnsallah olur gene de ugrasmak lazim foruma eklenmiyormu spritler onu ögrenmek istedimde
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping