Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Twitter ve Youtube kapatıldı
(06-04-2015 Saat: 17:54)SunXDizayn Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-04-2015 Saat: 17:44)desTur61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-04-2015 Saat: 17:40)SunXDizayn Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-04-2015 Saat: 17:38)desTur61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-04-2015 Saat: 17:36)SunXDizayn Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yahu Hiç Kimse Kapatamaz Youtube ile twitteri , bende giriyor sizde belki sorun vardır ama '' İMKANSIZ '' Bunları kapatmaları kapatsalar bile 1 hafta olmaz İSYAN Çıkar

Kardeşim sen neyden bahsediyorsun ? 1000-10000 kişi toplandı isyan çıktı diye geri mi dönerler ? Ben sana bu durumda açılmaz demiyorum ama şunu bil hükümet istedikten sonra her şey olur. Yani İMKANSIZ gibi birşey kullanma.

Lafımın Arkasıyndayım... Asla Kapıyamazlar İstesinler Kapatsınlar En Faazla 1 Hafta twitter günde kaç milyon kişi giriyor kapatacak olanlarında saten hesapları var :) nereye kapıyorlar ? , kolaymı bir kerede daha oldu açmışlardı 1 haftada mı ne hatırlamyıorum

"Asla Kapıyamazlar" bu lafını unutma yaz bi kenara. İlerde birgün karşına çıkar. Ayrıca onların hesapları var derken ? Adamın orda hesabı olsa ne yapar. Adam orda takipçi derdinde mi ? "Ayy, benim çok takipçim var follerwerlarım bensiz ne yapar?" mı diyecek? Biraz mantık lütfen ya :))

Güldürdün teşekkür ederim...

Not: Bu olaydan dolayı açılır. İçerikler silinince ama asla kapatamazlar diye birşey yok. Hindistan , Kore gibi ülkeler teknoloji devi Kore ama yasaklanıyor birçok şey. İsyan eden halk da yok. Zaten merak etme sosyal medya kapatıldı diye bir miktar genç koloni çıkar isyan eder. Provaktörler bir süre kullanır bunu . Ondan sonra herşey normale döner. 

Ya tamam senin dediğin olsun :) kapatırlarsa 1 hafta sonra acmazlarsa burayı güncellerim

Peki :) Dostum olay burda tartışmak değil. Güzel sohbet sağol. Ayrıca tam okumamışsın. Bu olaydan dolayı açılır ama asla kapatılamaz diye birşey yok dedim.

Herkese kolay gelsin...

Önerilen DNS: 

8.8.8.4
8.8.4.4
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
dns değişik değil proxy programı yok zen mate vb. yok yine giriyorum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ya dnsleri engelleseler bile vpn ile aşılamayacak birşey değil :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hiçbir şey değiştirmeden şuanda da normal giriyor zaten ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bizi çocuk sanmışlar...

rgr1RM.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Siteye giremeyiz sanmışalr..
8TkyQ3B.png
Ara
Cevapla PGM