Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ailem ve benim hakkımda...
Merhaba Arkadaşlar,

Lise 1 öğrencisiyim. Sınav haftamız ve 3 sınavım açıklandı.
Tarih 82 aldım . Biyoloji 72 ve matematik 32 aldım. Eve geldim yalan konuşmak yerine direk notumu aileme söyledim. Her aile gibi tepki verdiler eve gelip ders çalışmassan böyle olur gibi bir sürü şey anlattılar. Sizce ne yapmalıyım bu durumda ? Aklımda onlarla 1 hafta kadar konuşmamak geçiyor. Belki "değer" denilen şeyi anlarlar.

Yorumlarınızı bekliyorum...

Not: İlk dönem mat. sınavlarım 41-60 [Hoca geçiriyor , bırakma durumu yok]
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bence hiç zıt gitme tamam tamam de geç konuşmassan daha da ileriye gider
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-04-2015 Saat: 17:15)TexLİeMeD Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bence hiç zıt gitme tamam tamam de geç konuşmassan daha da ileriye gider

Tamam tamam diyorum bu sefer de karşılık veriyorum diye azar yiyorum. Susuyorum ayrı bir azar yiyorum.

Ama onların benle ilgili tek sorunları bilgisayar .

Bilgisayar olmayınca profesör olacağımı sanıyorlar. Hayatım bilgisayardaymış öyle diyorlar.

Hafta içi girmeme izin vermiyorlar.

gelde yaşa :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aileye kus olmaz he de geç.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bilgisayar konusunda banada öyle davranıyorlar. Elime telefon alsam bilgisayardan kalkıp ona oturuyorsun diye azar yiyorum. Fakat bunun tek çözümü "he" demek :) Sonuçta hayat onlara ait değil hayat sana ait. 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ohoo seninki daha az.. biz hergün kavga ediyoruz. konuşmamayı denedim birkaç gün ama birşey değişmedi ve hayla ders çalışmıyorum ben :D
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bizde ne kadar ders çalışsam, kazık soru burada. Biyoloji hocamız çok iyi ama soruları çok sağlam soruyor; hocamızı sevdiğimiz için günde bayağı çalışıyoruz. Kimyacıyı hiç sevmiyorum kafası esince bırakıyor. Kimyadan kalıcam büyük ihtimal. Matematik 74-85 geldi. Bence ailenle kafa kafaya dur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping