Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Ranklar Hakkında Bilgilendirme
Görmüş olduğunuz üzere yeni ranklar geldi, herkesin rengi falan değişti, grafikerler, bölüm şefleri, genel şefler, tema sorumluları. Yeni sisteme geçiyoruz ondan böyle meraklanmayın yani. Bunlar yalnızca grup ayarlamaları, biz genel şef adaylarının yetkileri dağıtılacak tam olarak sistem oturduğunda. Ben büyük ihtimal tema ekibine geçerim heralde, hayırlı olsun yeni sistem. Ayrıca ranklar da değişecektir.
- Bu konuyu, kullanıcıların sürekli soru sormaması ve onları meraklandırmamak için açtım :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hic merak etmiyordum ben genel sefleri pembe pembe renklerle hatirliyorum onlara pembe yakisiyor :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İnsan o kadar içinde olduğu sitenin sistemini merak etmez mi :) Sen de yetkili olmak istiyordun sonuçta.
Genel Şef Rankı kalkıyor @Texliemed ..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Demekki genel sefin yerine gelecek rank yesil olucak cunku isim renkleri yesil merak etmiyorum dedigim şaka :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-03-2015 Saat: 18:28)TexLİeMeD Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Demekki genel sefin yerine gelecek rank yesil olucak cunku isim renkleri yesil merak etmiyorum dedigim şaka :)

Genel Şefin yerine rank gelmiyecek. Genel şef kalkacak onun yerine ekipler gelecek. Bu bölüm şefi ekibinin rankı. Bunu böyle ayarlamış admin işte :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel olmuş.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ne diyelim hayirli olsun o zaman en yuksek rank bolum sefi olucak
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-03-2015 Saat: 18:33)TexLİeMeD Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ne diyelim hayirli olsun o zaman en yuksek rank bolum sefi olucak

Hayır olmayacak, böyle bir şey düşünmeyin rankın yerine ne geldi diye. Her ekibin bir lideri olacak o liderler eşit düzeyde.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Oyunlardaki klan grup gibimi her gruba katila bilmek icin izin falanmi gerekecek
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-03-2015 Saat: 18:39)TexLİeMeD Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Oyunlardaki klan grup gibimi her gruba katila bilmek icin izin falanmi gerekecek

Eskiden nasıl yetki yükseliyorsak öyle, yönetim kadrosundaki gruplara bakın anlarsınız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hmm Şimdi Belki Yetkili Olmak Az Da Olsa Kolaylaşmıştır.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kodlayıcı yardımcısıyken yetkilerim daha fazlaydı modcp vs. Şuan yok, herhangi bir bilgin var mı acaba? 
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-03-2015 Saat: 18:47)mehmeteq Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hmm Şimdi Belki Yetkili Olmak Az Da Olsa Kolaylaşmıştır.

Hayır, hep aynı. Ranklar çoğaldı diye kolaylaştı zannetmeyin :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-03-2015 Saat: 18:49)Einstein™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kodlayıcı yardımcısıyken yetkilerim daha fazlaydı modcp vs. Şuan yok, herhangi bir bilgin var mı acaba? 

Hayır bilgim yok, karanlık admine danış. Galiba Hatake'nin lider, senin de koder olman lazımdı diye düşünüyorum bu mantığa göre.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Peki simdi nasil basvuru yapacagiz 1. 2. 3. bolum sefi basvurusu yapiuorum diyemi bunlarinda adayi olucakmi sonra yukselebilecekmiyiz terfi sistemi falan varmi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-03-2015 Saat: 18:55)TexLİeMeD Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Peki simdi nasil basvuru yapacagiz 1.  2.  3. bolum sefi basvurusu yapiuorum diyemi bunlarinda adayi olucakmi sonra yukselebilecekmiyiz terfi sistemi falan varmi

Evet, yükselebileceksiniz nasıl rank yükseliyorsak şimdi aynı.
Başvurular hakkında net bir bilgim yok, sisteme 1 hafta içerisinde tam olarak geçilecek o zaman her şeyi görürsünüz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aynen
(30-03-2015 Saat: 18:55)TexLİeMeD Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Peki simdi nasil basvuru yapacagiz 1.  2.  3. bolum sefi basvurusu yapiuorum diyemi bunlarinda adayi olucakmi sonra yukselebilecekmiyiz terfi sistemi falan varmi
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-03-2015 Saat: 18:59)mehmeteq Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Aynen

Cevabını verdim zaten tekrar mesaj atmana gerek yok.
Bilmiyorum orasını tam olarak, sistem 1 haftaya gelir gözlerinizle görürsünüz her şeyi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ben b1 oldum b2 öyle yükselcem değilmi?
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-03-2015 Saat: 21:04)QuitterTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ben b1 oldum b2 öyle yükselcem değilmi?

@QuitterTR
1.seviye-aday seviyesidir,yani şuanda eski sisteme göre bşa'sın,2.seviye eski sisteme göre bş vs.vs :) aynen öyle b1-b2-b3
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

eXpertBoss -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping