Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arge
10tr.net Arge bölümü açılmış arge rankımı gelecek ki bu forumu açtınız
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@admin
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-03-2015 Saat: 23:30)Yurisa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @admin
en sonn yapılacağı ilk yapıyorsun önce admin değil en son yönlendireceksin.

Arge Ekibi olacaktır.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
2 En büyük sitelerde AR-GE olmuştum kodlama bilgim iyidir.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-03-2015 Saat: 02:24)Red0x Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 2 En büyük sitelerde AR-GE olmuştum kodlama bilgim iyidir.

nekadar iyi, neler yaptınız, biraz anlatın ?
----------------
"Ana prensibimiz insana saygı" dedik, kimileri bunu yanlış anladı, sürekli tepemize çıktı. 
Bundan sonra ana prensibim: "isteyen istediği yere gitsin". Forumda sürekli negatif enerji yayanları, hakaret edenleri ya da hakaretimsi yazanları dahi banlayacağım. Forumda etkileşim azalacakmış umuruda değil. Yıllarca negatif enerjili insanlara katlandığım yeter.. 

Sonra duymadım, bilmiyordum yok.. 

Önemli konular listesi: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99072
Android 10tl programı: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=98074
Görevli kuralları: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99597
10tl.net Geneli (Forum açma v.b.) Kurallar: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=25433

twitter.png https://twitter.com/10tlnet
discord.png https://discord.gg/fUC7A2W
email.png  info (at.) 10tl.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-03-2015 Saat: 02:24)Red0x Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 2 En büyük sitelerde AR-GE olmuştum kodlama bilgim iyidir.

Ona bakılırsa bende eXpertte AR-GE yim :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ar-Ge lik sandığınız gibi basit bir iş değildir. Haberiniz olada dikkat edin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

hangi sitelerde merak ettim özelden atsana
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-04-2015 Saat: 20:24)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ar-Ge lik sandığınız gibi basit bir iş değildir. Haberiniz olada dikkat edin.

+ Baya bi süre online olman lazım. en en az 6 saat felan...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Yurisa mesela ben d10da arge oldym gorevlerim neler olycak neler yapacagim cunku ben gun 6 saat online oluyorum mesela bu gun sabah 10.30dan beri aktifim fazla 1saat cikmisimdir forumdan
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-04-2015 Saat: 20:30)TexLİeMeD Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Yurisa mesela ben d10da arge oldym gorevlerim neler olycak neler yapacagim cunku ben gun 6 saat online oluyorum mesela bu gun sabah 10.30dan beri aktifim fazla 1saat cikmisimdir forumdan

D10'da görmediğim için kesin birşey söylüyemem admin açıklıcaktır elbette. benim başka sitelerde gördüğüm; yetkili izinlerine onay verir vs. ve forum sorunlarına çözüm bulur. üyelerin öneri şikayet konularına anında cevap verir.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-04-2015 Saat: 20:24)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ar-Ge lik sandığınız gibi basit bir iş değildir. Haberiniz olada dikkat edin.

Hele hele 10tr.nette bu iş çok daha zordur. Katılıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-04-2015 Saat: 20:35)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Aynen öyle, hayırlısı bakalım...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Benim fikrim buna ters bu forum çok büyük bir forum değil. yönetim sistemi normal/basit.
mesela fexe'de kafanı kaşıyacak vakit bulamazsın. Bildiğim kadarıyla parada kazanıyorlardı bu görevde.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-04-2015 Saat: 20:39)Yurisa Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Benim fikrim buna ters bu forum çok büyük bir forum değil. yönetim sistemi normal/basit.
mesela fexe'de kafanı kaşıyacak vakit bulamazsın. Bildiğim kadarıyla parada kazanıyorlardı bu görevde.

en azından mybb'deki önemli gelişmeleri takip için bir ekip olur.. Ayrıca sohbet eklentisi vb. eklentileri geliştirmek için de var olmalıdır.. 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

fexede kaç kere yetkili oldun @Yurisa kardeş :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arge bölümü açtık artık arge ekibi üyelerin istekleri doğrultusunda eklentiler  ve  kodlar yapacak.Yeni fikirler bulacak teknik sorunları çözümler bulacak.Ayrıca argeye farklı yetkiler verilecek istediği ekipteki kişiden yardım isteyebilir yardım etme zorunluluğu da getirebiliriz.arge ekibinde olmak için php ve mysql bilmeniz şart eklenti geliştirmeniz gerekebilir.Yani işi büyük bir ekip.
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-04-2015 Saat: 20:51)Kaily Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

fexede kaç kere yetkili oldun @Yurisa kardeş :D

Bak bak yönetici diye nasılda hava atıyor :D yok ya sadece çok araştırdım oranın yönetim biçimini
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-04-2015 Saat: 20:57)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arge bölümü açtık artık arge ekibi üyelerin istekleri doğrultusunda eklentiler  ve  kodlar yapacak.Yeni fikirler bulacak teknik sorunları çözümler bulacak.Ayrıca argeye farklı yetkiler verilecek istediği ekipteki kişiden yardım isteyebilir yardım etme zorunluluğu da getirebiliriz.arge ekibinde olmak için php ve mysql bilmeniz şart eklenti geliştirmeniz gerekebilir.Yani işi büyük bir ekip.

ekip lideri belli oldumu hocam ?
Seo Danışmanlığı
10TR.NET ARAMA MOTORU

Seo hakkında ki her sorunuz için buradayım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-04-2015 Saat: 21:42)HonoraryMore Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(05-04-2015 Saat: 20:57)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arge bölümü açtık artık arge ekibi üyelerin istekleri doğrultusunda eklentiler  ve  kodlar yapacak.Yeni fikirler bulacak teknik sorunları çözümler bulacak.Ayrıca argeye farklı yetkiler verilecek istediği ekipteki kişiden yardım isteyebilir yardım etme zorunluluğu da getirebiliriz.arge ekibinde olmak için php ve mysql bilmeniz şart eklenti geliştirmeniz gerekebilir.Yani işi büyük bir ekip.

ekip lideri belli oldumu hocam ?

hayır 10 dakika sonra belli olacak.
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping