Konuyu Oyla:
  • Toplam: 4 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Soft Flat Theme V3 Black Style - Çok Acil Yardım
Merhaba Arkadaşlar. Yeni Bir Site Kurdum. [http://sanalforum.10tr.net/index.php]. Daha Yepyeni Kategori Falan Yok. İşte Siteme Üye Olmaya Çalışınca Hiçbir Kullanıcı Adını Kabul Etmiyor. Lütfen Yardım Edin. Başka Tema Kullanınca Sorun Olmuyor. Fakat Ben Bu Temayı Kullanmak İstiyorum. Acil Yardım Edin Arkadaşlar. Acill!!!

Site http://sanalforum.10tr.net/index.php

@#Power @ufufuk @Hatake @Edward @OnLiNe @#Captain @Novruz @HonoraryMore @Batuhann @Falcon @kamil55 @Burak Acil @kaRanLık-61 @Kyoya @Tugrul @Corleone @TheBoss @QuitterTR @xoxox @Einstein™ Adminide Etiketlicektim Ama Beni Fazla Etiketleme Dedi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu kadar kişi bir mesajda etiketlemenin ne anlamı var? Buna ait konu da açtım.Anlaşılan kaale alınmıyor. 1 Günlük uyarı aldınız.. 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Göremedim Novruz Abi. Sadece Yönetim Ekibindeler Diye Belki Yardım Ederler Diye Etiketledim. :(

- Edit
Yorumun İçin Repini Veriyotum Novruz Abi :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
member_register şablonunu yediğini al orjinaline dönüştür.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sağol kaRanLıK Denedim. Bekliyorum. Okusun şablonu. :)

- Edit

Şuan Rep Limitim Aşılmış Durumda Yorum İçin Yarın Repini Veririm. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sanırım Olmayacak Abi :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-03-2015 Saat: 23:19)newsong30 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sağol kaRanLıK Denedim. Bekliyorum. Okusun şablonu. :)

- Edit

Şuan Rep Limitim Aşılmış Durumda Yorum İçin Yarın Repini Veririm. :)
bugüne kadar yaptığım hiç bir yorumu rep için yapmadım ;)
Şimdiden sonra  da yapmam :) Yineden düşüncen için teşekkürler.Sen sorunu çözüldü mü  yoksa hala devam ediyor mu buraya bildir sorunu çözelim.

Olmuyorsa;

bu kodla değiştir
;

Kod:
<html>
<head>
<title>{$mybb->settings['bbname']} - {$lang->registration}</title>
{$headerinclude}
<script src="{$mybb->asset_url}/jscripts/validate/jquery.validate.min.js"></script>
</head>
<body>
{$header}
<form action="member.php" method="post" id="registration_form"><input type="text" style="visibility: hidden;" value="" name="regcheck1" /><input type="text" style="visibility: hidden;" value="true" name="regcheck2" />
{$regerrors}
<table border="0" cellspacing="{$theme['borderwidth']}" cellpadding="{$theme['tablespace']}" class="tborder">
<tr>
<td class="thead" colspan="2"><strong>{$lang->registration}</strong></td>
</tr>
<tr>
<td width="50%" class="trow1" valign="top">
<fieldset class="trow2">
<legend><strong>{$lang->account_details}</strong></legend>
<table cellspacing="0" cellpadding="{$theme['tablespace']}" width="100%">
<tr>
<td colspan="2"><span class="smalltext"><label for="username">{$lang->username}</label></span></td>
</tr>
<tr>
<td colspan="2"><input type="text" class="textbox" name="username" id="username" style="width: 100%" value="{$username}" /></td>
</tr>
{$passboxes}
<tr>
<td width="50%" valign="top"><span class="smalltext"><label for="email">{$lang->email}</label></span></td>
<td width="50%" valign="top"><span class="smalltext"><label for="email2">{$lang->confirm_email}</label></span></td>
</tr>
<tr>
<td width="50%" valign="top"><input type="text" class="textbox" name="email" id="email" style="width: 100%" maxlength="50" value="{$email}" /></td>
<td width="50%" valign="top"><input type="text" class="textbox" name="email2" id="email2" style="width: 100%" maxlength="50" value="{$email2}" /></td>
</tr>
<tr>
<td colspan="2" style="display: none;" id="email_status">&nbsp;</td>
</tr>
{$hiddencaptcha}
</table>
</fieldset>
{$requiredfields}
{$customfields}
{$referrer}
{$regimage}
{$questionbox}
</td>
<td width="50%" class="trow1" valign="top">
<fieldset class="trow2">
<legend><strong>{$lang->account_prefs}</strong></legend>
<tr>
<td valign="top" width="1"><input type="checkbox" class="checkbox" name="allownotices" id="allownotices" value="1" {$allownoticescheck} /></td>
<td valign="top"><span class="smalltext"><label for="allownotices">{$lang->allow_notices}</label></span></td>
</tr>
<tr>
<td valign="top" width="1"><input type="checkbox" class="checkbox" name="hideemail" id="hideemail" value="1" {$hideemailcheck} /></td>
<td valign="top"><span class="smalltext"><label for="hideemail">{$lang->hide_email}</label></span></td>
</tr>
<tr>
<td valign="top" width="1"><input type="checkbox" class="checkbox" name="receivepms" id="receivepms" value="1" {$receivepmscheck} /></td>
<td valign="top"><span class="smalltext"><label for="receivepms">{$lang->receive_pms}</label></span></td>
</tr>
<tr>
<td valign="top" width="1"><input type="checkbox" class="checkbox" name="pmnotice" id="pmnotice" value="1"{$pmnoticecheck} /></td>
<td valign="top"><span class="smalltext"><label for="pmnotice">{$lang->pm_notice}</label></span></td>
</tr>
<tr>
<td valign="top" width="1"><input type="checkbox" class="checkbox" name="pmnotify" id="pmnotify" value="1" {$pmnotifycheck} /></td>
<td valign="top"><span class="smalltext"><label for="pmnotify">{$lang->email_notify_newpm}</label></span></td>
</tr>
<tr>
<td valign="top" width="1"><input type="checkbox" class="checkbox" name="invisible" id="invisible" value="1" {$invisiblecheck} /></td>
<td valign="top"><span class="smalltext"><label for="invisible">{$lang->invisible_mode}</label></span></td>
</tr>
<tr>
<td colspan="2"><span class="smalltext"><label for="subscriptionmethod">{$lang->subscription_method}</label></span></td>
</tr>
<tr>
<td colspan="2">
<select name="subscriptionmethod" id="subscriptionmethod">
<option value="0" {$no_auto_subscribe_selected}>{$lang->no_auto_subscribe}</option>
<option value="1" {$no_subscribe_selected}>{$lang->no_subscribe}</option>
<option value="2" {$instant_email_subscribe_selected}>{$lang->instant_email_subscribe}</option>
<option value="3" {$instant_pm_subscribe_selected}>{$lang->instant_pm_subscribe}</option>
</select>
</td>
</tr>
</table>
</fieldset>
<br />
<fieldset class="trow2">
<legend><strong><label for="timezone">{$lang->time_offset}</label></strong></legend>
<tr>
<td><span class="smalltext">{$lang->time_offset_desc}</span></td>
</tr>
<tr>
<td>{$tzselect}</td>
</tr>
<tr>
<td><span class="smalltext">{$lang->dst_correction}</span></td>
</tr>
<tr>
<td>
<select name="dstcorrection">
<option value="2" {$dst_auto_selected}>{$lang->dst_correction_auto}</option>
<option value="1" {$dst_enabled_selected}>{$lang->dst_correction_enabled}</option>
<option value="0" {$dst_disabled_selected}>{$lang->dst_correction_disabled}</option>
</select>
</td>
</tr>
</table>
</fieldset>
{$boardlanguage}
</td>
</tr>
</table>
<br />
<div align="center">
<input type="hidden" name="regtime" value="{$time}" />
<input type="hidden" name="step" value="registration" />
<input type="hidden" name="action" value="do_register" />
<input type="submit" class="button" name="regsubmit" value="{$lang->submit_registration}" />
</div>
</form>
<script type="text/javascript">
<!--
$().ready(function() {
// validate registration_form
$("#registration_form").validate({
rules: {
         username: {
           required: true,
           minlength: {$mybb->settings['minnamelength']},
maxlength: {$mybb->settings['maxnamelength']},
remote:{
url: "xmlhttp.php?action=username_availability",
type: "post",
              dataType: "json",
data:
{
my_post_key: my_post_key
},
},
         },
         email: {
email: true,
         },
         email2: {
email: true,
equalTo: "#email"
         },
},
           username: {
              minlength: "{$lang->js_validator_username_length}",
              maxlength: "{$lang->js_validator_username_length}",
           },
          email: "{$lang->js_validator_invalid_email}",
email2: "{$lang->js_validator_email_match}",
}
});

{$validator_extra}
});
// -->
</script>
{$footer}
</body>
</html>
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şimdide "Üyelik kaydınız sistem tarafımdan spam olarak algılanmış olabilir. Eğer bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen, iletişim bölümünden yönetici ile irtibat kurunuz." Diyor :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu temada bir sorun var. Üye olma sorunu. İşte büyük bir sorun birçok yol denedim ama çözüm bulamadım. Neden kaynaklanıyor araştırdım ama bulamadım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok Sağol Karanlık Abi. Çok Sağol. Allah Bin Kere Razı Olsun. Oldu. Üye Olnuyor Şuan. Power Sende Üstte Karanlık Adminimizin Verdiği Kodla Değiştirip. Fix Sürümünü Çıkarabilirsin :) .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Onaylama js dosyası diğer js dosyalarıyla çakışıyor power bu yüzden yapıyor.
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben bin türlü kod denemiştim ;) Dur bakayım olursa süper olur :D

- Sağolun adminim bilgi için.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Vay be. :) Bu Konu Olmasa ve Karanlık Adminimizin Yardımı Olmasa Tema Öyle Kalacaktı. Allah Bin Kere Razı Olsun.

[Power Soft Flat 4 veya Soft Flat 3.5 çıkarmanı İple Çekiyorum :)]

[Ayrıca Olursa Temanın Footer'ine, Sorunu Çözen Karanlık Abimize Teşekkürler Diye Yazarsın :)]
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alıntı:http://sanalforum.10tr.net/member.php?action=register

burada sorun düzelmiş fakat yukarda böyle bir kod çıkıyor ?
Kod:
<script src="http://sanalforum.10tr.net/jscripts/validate/jquery.validate.min.js">

headerinclude Power eklediği jsler iler kayıt js çakışıyor sıkıntı bu yüzden oluyor.Şimdi çalışmasının sebebi kayıt şablonundaki  js dosyasını kapama  tagı yok bu yüzden çalışıyor.
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Soft Flat v4 çıkaracaktım, ama bayağı bir iş karıştı olaya. Şimdi de sınavla baslıyor o yüzden iyice erteliyeceğim maalesef.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Fazlalık Sanırım, Sileyim Mi?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-03-2015 Saat: 23:44)newsong30 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Fazlalık Sanırım, Sileyim Mi?

fazlalık değil anlık kontrol mekanızması çalışmasını sağlıyordu artık o çalışmadığı için kayıt yapılıyor.Silebilirsin.
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tekrar horlatıyorum belkide ama bende bu sorun var ve devam ediyor o kodu da denedim işe yaramadı
mybb:1.8.7
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping