Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grafik
Ben daha fazlada dil dökemem kusura bakmayın. Banlanın o zaman ne diyeyim. Bende banlandım banlandıktan sonra büyüdüm geliştim ( ki hala profesyonel değilim gelişiyorum ) beni bilen bilir kimseyi kırmak istemem ama beni takmadan salla vb. tavırlar kullanırsanız bende kırıcı olabilirim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-03-2015 Saat: 20:45)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben daha fazlada dil dökemem kusura bakmayın. Banlanın o zaman ne diyeyim. Bende banlandım banlandıktan sonra büyüdüm geliştim ( ki hala profesyonel değilim gelişiyorum ) beni bilen bilir kimseyi kırmak istemem ama beni takmadan salla vb. tavırlar kullanırsanız bende kırıcı olabilirim.

Tamam ya kapatalım tartışmayı :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şahsen ben 3 senedir falan ps ile ilgileniyorum, yeri geldi milletin gözünde hırsızda oldum adamda oldum. Eleştirilere açık olmalısın ve millet ne derse desin kafana takmamalısın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-03-2015 Saat: 20:48)TheBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şahsen ben 3 senedir falan ps ile ilgileniyorum, yeri geldi milletin gözünde hırsızda oldum adamda oldum. Eleştirilere açık olmalısın ve millet ne derse desin kafana takmamalısın.

Aynısı yapıyorum :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yapmaya devam et. Bırakma.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-03-2015 Saat: 20:58)TheBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yapmaya devam et. Bırakma.

Sen merak etme ;)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gel GA Olarak Başlatıyım.
Seviyene Göre Admin Bile Olabilirsin.
Günlük Konu Açılıyor.
İstatistikler:
Dün Açıldı.
10 Üye
62 Konu
81 Yorum

Site:Forumkate.10tr.net
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
www.birfikirver.10tr.net İstersen gelip tasarımlarını vs. paylaşabilirsin,
daha çok gelişecek forum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-03-2015 Saat: 21:06)BirFikirVer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: www.birfikirver.10tr.net İstersen gelip tasarımlarını vs. paylaşabilirsin,
daha çok gelişecek forum.
Konu içinde reklam yapılamaz. Bu sözlü uyarım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ağlamak istiyorum bunlar nedir ? :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping