Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ABD li Turistten Türkiyeye Gurur Veren Bir Açıklama
Bir ABD'li Turist Erdoğana Gelip Siz Nasıl Sağlık Sektöründe Bu Kadar İlerlediniz Dedi.Ve Sözünü Bu Yaptığınız Hizmetleride Obamaya anlatın Dedi.

Kaynak: ATV Haber

Not: Gerçekten Büyük Bir Lider Erdoğan Bunu Avrupa'dan Tut Arabistan Asya Amerikanlar Bile Böylesine Büyük Bir lider deyorlar bunun için gurur duymalıyız.

Osmanlı Yıkıldı Ama Allah Nurunu Tamamlayacaktır.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(18-03-2015 Saat: 23:16)Puntan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bir ABD'li Turist Erdoğana Gelip Siz Nasıl Sağlık Sektöründe Bu Kadar İlerlediniz Dedi.Ve Sözünü Bu Yaptığınız Hizmetleride Obamaya anlatın Dedi.

Kaynak: ATV Haber

Not: Gerçekten Büyük Bir Lider Erdoğan Bunu Avrupa'dan Tut Arabistan Asya Amerikanlar Bile Böylesine Büyük Bir lider deyorlar bunun için gurur duymalıyız.

Osmanlı Yıkıldı Ama Allah Nurunu Tamamlayacaktır.

Bir türk olarak gurur duydum..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Evet gerçekten gurur duylması bir olay olmuş
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
ve bu haberi kimsenin okumaması çok kotüüü :(
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bence ondan değil yorum atmamaları erdoğanı sevmiyorlar genelleme yapmıyorum fakat öyle neden çünkü erdoğan atatürk zihniyeti ne karşı diye olay bundan ibaret
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(18-03-2015 Saat: 23:27)Puntan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence ondan değil yorum atmamaları erdoğanı sevmiyorlar genelleme yapmıyorum fakat öyle neden çünkü erdoğan atatürk zihniyeti ne karşı diye olay bundan ibaret
Siyaset yapmayınız.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bak işte şimdi anca mesaj atarlar :) tipik bir insan portresi
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App