Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konu gösterimi?
Overview'i nasıl daraltabilirim? Yada nasıl yatay değil de dikey yapabilirim? Bunun bir yolu var mı?
Yada küçük bir alana overview'i (en son yazılan konuları) sığdırabilir miyim ? bir sözlük tarzında
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Plugin olduğu icin mümkün değil
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-03-2015 Saat: 22:05)BirFikirVer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Overview'i nasıl daraltabilirim? Yada nasıl yatay değil de dikey yapabilirim? Bunun bir yolu var mı?
Yada küçük bir alana overview'i (en son yazılan konuları) sığdırabilir miyim ? bir sözlük tarzında

@BirFikirVer FTP'den kodlarını biraz oynayarak yapılabilir fakat 10tr ftp vermiyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-03-2015 Saat: 22:23)ErtanKahya Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(18-03-2015 Saat: 22:05)BirFikirVer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Overview'i nasıl daraltabilirim? Yada nasıl yatay değil de dikey yapabilirim? Bunun bir yolu var mı?

@BirFikirVer FTP'den kodlarını biraz oynayarak yapılabilir fakat 10tr ftp vermiyor.

ProStats yükledim onda şablonlardan yapılabiliyor ancak bir türlü beceremedim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
BirFikirVer
(18-03-2015 Saat: 22:23)ErtanKahya Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

ProStats yükledim onda şablonlardan yapılabiliyor ancak bir türlü beceremedim

Kod uzmanı değilim ama sana iyi şanslar dilerim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ne ön eki? Ön ekin konuyla hiç bir alakası yok.
Ben o son konular menüsünü daraltmaktan bahsediyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-03-2015 Saat: 22:29)BirFikirVer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ne ön eki? Ön ekin konuyla hiç bir alakası yok.
Ben o son konular menüsünü daraltmaktan bahsediyorum

ah ah aptal aklım ön eki konusunun alıntısını iptal etmeyi unutmuşum kusura bakma . sildim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@birfikirver o prostats a özel overview'de olmuyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-03-2015 Saat: 22:56)TexLİeMeD Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @birfikirver o prostats a özel overview'de olmuyor

Yanlış bilgilendirmeyelim dostum overview'de de oluyormuş.
Şablonlarda kod kısmı var boyutunu yazısını vs. ayarlayabiliyorsun
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben sana forum ayarlarindan dedin sablonlardan olabilir kod bilgim yok
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform