Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Onlara Saygı Duy ! - Korku Serüveni #5
q4nXYV.jpg

Mary ve ailesi , 1 haftalık bir tatile çıkmaya karar vermişler . Gidicekleri yer Rusya'ymış konaklayacakları  Otel ormanlık bir yerdeymiş .

Saat gece 4.00 da yola çıktılar . Mary nin bir küçük kardeşi varmış Henry Henry Hiphop ve Rap dinlemeyi çok severmiş . Tam ormana gireceklerdiki bir tabela gördüler tabelada şöyle yazıyor "Tehlikeye doğru gidiyorsunuz !" Henry Rap ci bir tip olduğu için gülmüş "Tehlikenize Girsin demiş ! "

Baya ilerlemişler yolda bir ağaç görmüşler ağaca bir kişiyi asmışlar ağacın her tarafı kanlıymış . Ve ölen kişinin azında bir kağıt varmış Henry korkusuz bir şekilde kağıdı alır ve okur ;  

"Sen biz Cinlerin ormanına ve bize hakaret edersin ha Henry Bedelini ödeyeceksin Henry ağacın altındaki gölgeyi görüyormusun ? O benim gölgem bu notu ailene söylersen HEPİNİZİ ÖLDÜRÜRÜM ! "

Henry ürker ve annesine " Anne kendimi kötü hissediyorum hemen gidelim !" der . Anneside eşine söyler "Hemen gidelim çocuklar korktu" Ve Herkes arabaya biner ve giderler .

Mary annesine "Anne ben acıktım der" anneside "Napıyım kızım ? " der 5dakika sonra karşılarına bir çorbacı çıkar ve çorbacı gecenin bi vakti açıkmış ! Düşünsenizya bu saatte çorbacımı olur ? Ve Mary "Annee Hadi Girelim" der Annesi ters bakışlarlan "Tamam" der . Mary arabadan indiğinde koşarak girdi ve ne görsün bir adam elektrikli destereylen ceylan kesip tavuk çorbası yapıyor ! Adamda maske varmış herkes içeriye girdikten sonra adam maskesini çıkartır ve ne görsünler ! Adam yokmuş maske içinde hemen dışarıya çıkarlar arkalarından destereli adamın sesi gelir "Henry ! Geliyoruz" diye.

Daha sonra dışarı çıkarlar ve arabaları yanıyor ama yanan kısımlardan duman yerine kan fışkırıyor . ! Ve Henry  korkudan yere yatar ve gözü arabanın altına kayar ve bir yaratık görür Ve yaratık eliyle sessiz ol işaretini yapmış ! Henry susmuş bağırmamış . Ve arabanın altından dumanlar çıkmaya başlamış . Çorbacıdaki adam , arabanın altındaki adam gelir ve Henry bir eve sokarlar .

Ve Henry i destereyle keserler ve ailenin önüne atarlar . Annesi Mary e bakarlar Mary nin göz bebekleri yoktur ve aniden ortalık Putlarlan dolmuş Mary Putlara "Ey Putlar" dedikten sonra sesi kalınlaşır ve devamında "Henry cezasını çekti ! Der ve şimdi Henry nin aileside sonuçlarına katlanacaktır der" ve Yerden ateşler çıkmaya başlar ve herkes ölür . Sonra Cin Mary nin vücüdündan çıkar ve göğe yükselmiş . Ve sonra şöyle sesler çıkmış "CİN CİN CİN CİN" topraklar inlemiş ve gökten "HENRY HENRY ÖDEDİN DİYE SESLER GELİR " Ve bu aileden birdaha haber alınamaz .

Kendim yazdım uzun istediğiniz için uzun yazdım :)

@Edward @Novruz 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Artık korku serüveni gördüğüm an konudayım adamsınız :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-03-2015 Saat: 19:11)Wadé Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Artık korku serüveni gördüğüm an konudayım adamsınız :D

:D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
#5 i bekliyoruz dediniz yazdık yorum yok :/ @Edward @Novruz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
okudum :D ama nedense ilk 4e göre biraz basit kaçmış :)
Eline sağlık
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-03-2015 Saat: 22:40)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: okudum :D ama nedense ilk 4e göre biraz basit kaçmış :)
Eline sağlık

Yorumunuz için teşekkürler :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping