Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkana Bakma ! - Korku Serüveni #4
34903331-256-k312177.jpg

Saat gece 4.30 yatağımda D10 a giriyordum . Mutfaktan sesler geldi ve ben korkudan kalkmadım 30 dakika boyunca sesler devam etti. Dayanamadım kalktım ve elimi yüzümü yıkadım .

Daha sonra odama girip yatağıma yattım . Ve televizyonu açtım ve aniden televizyon kapandı ışıklar yanmıyordu . Elektrikler gitmişti doğal olarak . Bende mum bulmaya gittim saat 6.20 ydi lavabonun aynasında 2 tane yanan mum vardı aynaya baktım arkadaki kapıdan kırmızı birşey geçti . mumları alıp hemen odama gittim .

Sonra bi çığlık sesi geldi bende dayanamayıp gidip baktım yerde kanlar vardı yerde kanlarlan "Arkana Bakma" yazıyordu arkama baktığım an onu gördüm ! Şuan neredeyim biliyormusunuz CİNLER ALEMİNDEYİM.

Kendim yazdım :) Wattpad : Tıkla
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
:D Gerçekten süper fakat şu wattpad linkini yanlış veriyorsun düzelt lütfen okumak istiyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-03-2015 Saat: 16:57)Wadé Nickli Kullanıcıdan Alıntı: :D Gerçekten süper fakat şu wattpad linkini yanlış veriyorsun düzelt lütfen okumak istiyorum.

Kod:
http://www.wattpad.com/user/kaan-vrn
hesabım bu bide ben hikayenin açıklamasına yazdım yanlış oldu hikaye olmadımı bu :(

Kod:
http://www.wattpad.com/myworks/34903331-arkana-bakma

hikaye bu doğru olmuş galiba :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
başarılı bir yazı. daha da uzatabilirsen(jeff the killer gibi) daha iyi olur..
Eeline sağlık
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-03-2015 Saat: 16:59)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: başarılı bir yazı. daha da uzatabilirsen(jeff the killer gibi) daha iyi olur..
Eeline sağlık

Yorumunuz için teşekkürler :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Devamını bekliyorum sürekli yazmalısın süper la :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-03-2015 Saat: 17:09)Wadé Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Devamını bekliyorum sürekli yazmalısın süper la :D

Zaman buldukça yazarım :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ellerine sağlık :D
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel güzel devamını bekliyorum eline sağlık :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-03-2015 Saat: 17:33)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ellerine sağlık :D
Teşekkürler :)
(14-03-2015 Saat: 17:39)ufufuk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel güzel devamını bekliyorum eline sağlık :)
Teşekkürler :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kısa Olmuş Sanki.Devamını Bekliyorum.Eline Sağlık :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-03-2015 Saat: 18:26)Novruz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kısa Olmuş Sanki.Devamını Bekliyorum.Eline Sağlık :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-03-2015 Saat: 18:26)Novruz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kısa Olmuş Sanki.Devamını Bekliyorum.Eline Sağlık :)
Yorumunuz için teşekkürler :)
(14-03-2015 Saat: 18:32)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Yorumunuz için teşekkürler:)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şu noktalama işaretlerine dikkat etmelisin. Bir tane "," ( Virgül ) yok. Onun haricinde güzel :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-03-2015 Saat: 18:37)KnownBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şu noktalama işaretlerine dikkat etmelisin. Bir tane "," ( Virgül ) yok. Onun haricinde güzel :)

Yorumunuz için teşekkürler :) Şimdi #5 i yazmaya başlayacağım onda dikkat ederim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping