Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2015 Ygs Sınavı
Kendimle beraber yarın sınava girecek arkdaşlar olduğunu düşünüyorum ve başarılar diliyorum şimdiden. Umarım istediğiniz bölümlere gidersiniz :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben de giriyorum. Başarilar. Lys daha önemli :)
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-03-2015 Saat: 14:07)L34DRi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben de giriyorum. Başarilar. Lys daha önemli :)
Bende Lys'^den tercih yapıcam fakat ilk aşamada ne kadar iyi yaparsak 2. aşamada aşağı yukarı o puanları alıyoruz :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-03-2015 Saat: 14:07)L34DRi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben de giriyorum. Başarilar. Lys daha önemli :)
@L34DRİ
4 yıl olmuş bunu yazalı foruma uzun zamandır girmiyorum, sınavı kazandım şuan 4.yılım işletme okuyorum sen ne yaptın acaba :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-06-2019 Saat: 00:55)Catastrophe Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
@L34DRİ
4 yıl olmuş bunu yazalı foruma uzun zamandır girmiyorum, sınavı kazandım şuan 4.yılım işletme okuyorum sen ne yaptın acaba :)

Ben de inşaat mühendisi oldum iş arıyorum :)
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-07-2019 Saat: 21:11)L34DRi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
@L34DRİ

@L34DRi Hayırlı olsun hocam. Zorluyorlar mı işe alım süreçlerinde?
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
6. sınıfta bu siteye kayıt olmuşum. Şimdi Üniversite 2. sınıftayım. Zaman bayağı hızlı geçiyor. Ben de makine mühendisliği okuyorum @L34DRİ hocam.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mimarlık 3.sınıf okuyorum, sektör ne berbat durumda ne yapacağız bilmiyorum , şuanda mezun olan inşaat mühendisleri ve mimarların hali ortada...
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-07-2019 Saat: 21:41)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(22-07-2019 Saat: 21:11)L34DRi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
@L34DRİ

@L34DRi Hayırlı olsun hocam. Zorluyorlar mı işe alım süreçlerinde?

Teşekkür ederim zaman yolcusu :)
Aslında zorlanacak bir şey yok ama şu anda sektör berbat bir durumda olduğu için işe alımlar durdu. LinkedIn'de TR geneli haftada 1-2 ilan çıkıyor :/

(23-07-2019 Saat: 00:45)LastWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 6. sınıfta bu siteye kayıt olmuşum. Şimdi Üniversite 2. sınıftayım. Zaman bayağı hızlı geçiyor. Ben de makine mühendisliği okuyorum @L34DRİ hocam.

Ben de Lise1'de kayıt olmuştum sanırım. 8 yıl olmuş.

(23-07-2019 Saat: 09:57)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Mimarlık 3.sınıf okuyorum, sektör ne berbat durumda ne yapacağız bilmiyorum , şuanda mezun olan inşaat mühendisleri ve mimarların hali ortada...

Evet maalesef can çekişiyor sektör. İnşallah yakında düzelir.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

TÜM KONULARIM

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:raid -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping