Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Goool!
Bakın mesele fanatiklikse aşırı derecede fenerbahçeliyim. Forumlarına derneklerine kuruluşlarına bağlıyım takip ederim vs. ama yaptığınız yanlış. Siyaset ve Spor tartışması çok yanlış. ve zannımca bu derece rakip takımları eleştirmek küfürleşmeye kadar gidebilir.
Nasıl genel şef adayısın sen anlayamadım lakin burada hoş şeyler dönmüyor.Herkes biraz işine baksın. Sizi ne menekşe kurtarır ne baaddin denen sanal muzip karakter. Birbirinizi aşağılamayın, şike davası olaylarından size ne? burası bir destek forumu. Herkes önce bunun farkına varsın sonra gelsin benle karşılıklı tartışalım futbolu. Şu halde tartışmak imkansız.
Kilitlendi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-03-2015 Saat: 01:28)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bakın mesele fanatiklikse aşırı derecede fenerbahçeliyim. Forumlarına derneklerine kuruluşlarına bağlıyım takip ederim vs. ama yaptığınız yanlış. Siyaset ve Spor tartışması çok yanlış. ve zannımca bu derece rakip takımları eleştirmek küfürleşmeye kadar gidebilir.
Nasıl genel şef adayısın sen anlayamadım lakin burada hoş şeyler dönmüyor.Herkes biraz işine baksın. Sizi ne menekşe kurtarır ne baaddin denen sanal muzip karakter. Birbirinizi aşağılamayın, şike davası olaylarından size ne? burası bir destek forumu. Herkes önce bunun farkına varsın sonra gelsin benle karşılıklı tartışalım futbolu. Şu halde tartışmak imkansız.
Kilitlendi.

Hocam konu kilitlenmiyor artık .

Genel şey adayıyız diye eğlenecekmiyiz öyle bir kural mı var ?
Seo Danışmanlığı
10TR.NET ARAMA MOTORU

Seo hakkında ki her sorunuz için buradayım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Atanarak GŞA olmadığının banlanmadan önce gşa iken banın açılınca öyle durduğunun farkındasın değil mi?
"Heh işte o kupayı neyse forumdayız" Bu ne rezillik? Forumda bu yaşa mı düştü yöneticilik ? İlgili admine konu iletildi. Birazdan eğlenirsin meraklanma.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-03-2015 Saat: 01:35)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Atanarak GŞA olmadığının banlanmadan önce gşa iken banın açılınca öyle durduğunun farkındasın değil mi?
"Heh işte o kupayı neyse forumdayız" Bu ne rezillik? Forumda bu yaşa mı düştü yöneticilik ? İlgili admine konu iletildi. Birazdan eğlenirsin meraklanma.

adminle konuştum kimi yetkili yapacağını size soracak değil ya ?
Seo Danışmanlığı
10TR.NET ARAMA MOTORU

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-03-2015 Saat: 01:36)HonoraryMore Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-03-2015 Saat: 01:35)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Atanarak GŞA olmadığının banlanmadan önce gşa iken banın açılınca öyle durduğunun farkındasın değil mi?

adminle konuştum kimi yetkili yapacağını size soracak değil ya ? atanmadığımı kanıtla iftira atıyorsun

Heh işte o kupayı neyse forumdayız kelimesinden ne anlıyorsun ? küfür olarak anlıyorsan ben napayayım ? tartışmanın uzamaması için neyse dedim senin düşüncen yanlısa ben napayayım
Seo Danışmanlığı
10TR.NET ARAMA MOTORU

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-03-2015 Saat: 23:08)HonoraryMore Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-03-2015 Saat: 23:07)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-03-2015 Saat: 23:06)HonoraryMore Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Uefa kupaları vardı demi onların cnm .s
Bağırın ulan Fenerbahçe diye 

Evet Var? Sizin Kazanamadığınız.
Heh işte onu neyse forumdayız

Bir genel şef adayı olarak forum içinde daha örnek davranışlar içerisinde bulunmalısınız..
Böyle konular için boşuna harcamayın kendinizi....
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bir önce ki yorumum da 

Heh işte o kupayı neyse forumdayız kelimesinden ne anlıyorsun ? küfür olarak anlıyorsan ben napayayım ? tartışmanın uzamaması için neyse dedim senin düşüncen yanlısa ben napayayım
açıklama yapmıştım
Seo Danışmanlığı
10TR.NET ARAMA MOTORU

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@HonoraryMore Admin Açıklamayı Yapmış.
Konuyu Baltalamayalım Lütfen.
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping