Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TexLİeMeD/ Bölüm şefi Başvurusu
Başarılar Dilerim,yardımlarını birazdaha arttırdığın zaman olabilirsin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Desteklerini arttırırsan seçilebilirsin bence, full destek ver ki TaaRRuz adminimiz konuna mesaj attıgında daha çok mesaj linki verebil..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(08-03-2015 Saat: 16:38)ufufuk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başarılar Dilerim,yardımlarını birazdaha arttırdığın zaman olabilirsin.
Tesekkurler
(08-03-2015 Saat: 16:40)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Desteklerini arttırırsan seçilebilirsin bence, full destek ver ki TaaRRuz adminimiz konuna mesaj attıgında daha çok mesaj linki verebil..
Hatake onerini yapacagim hemen
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konularına ve mesajlarına baktım. Konudan açmaktansa yardım konularına bakmalısın.  Şimdilik takipteyim. 
Konuşmak ihtiyaç olabilir; ama susmak bir sanattır…

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@jungi tesekkurler edward sefimiz bana demisti unutmafim haber konusu acacagina yardim konusu ac dedi bende ozamandan beri arttiriyorum
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Guncel
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hocam sizin için bende tekno rankı çıkmalı genellikle teknoloji haberleri paylaşıyorsunuz başarılar :)
Seo Danışmanlığı
10TR.NET ARAMA MOTORU

Seo hakkında ki her sorunuz için buradayım.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@HonoraryMore yirumun icin tesekkurler ama artik daha cok kullanicilara yardimi arttiracagim oyle sanki post kasiyormusum gibi oluyor yararli konular acicam vede soru cevap bolumundeki sorularla ilgilenecegim haberlere gelirsek guzel haberler olursa paylasirim gunde en fazla 3 tan
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Biraz daha yardımlarını arttırmalısın :) Kesin Olursun arttırırsan
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yazım hatalarını düzeltmen gerek, sonrasında yardım konularına bakmıyorsun neredeyse onlarlada ilgilenirsen olursun.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Çalışmaların çok basit bence :/
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(08-03-2015 Saat: 20:01)SunXDizayn Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Biraz daha yardımlarını arttırmalısın :) Kesin Olursun arttırırsan
Teşekkürler
(08-03-2015 Saat: 20:09)#Dizz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yazım hatalarını düzeltmen gerek, sonrasında yardım konularına bakmıyorsun neredeyse onlarlada ilgilenirsen olursun.

Daha dikat edeceğim ama telefonda olunca hızlı yazıyorum ortaya çıkan şey böyle oluyor @#Dizz
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@ScarypoweR Bölum şefi başvurusu yapıyorum grafiker degil öylesine koydum onları bolum sefi ne gore yorum atarsan sevinirim :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bilmem :) Ben grafiker zannetmiştim :D Neyse daha yeniyim bilmiyorum olabilirmisin yararlımısın...
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Coğu arkadaşın dediği yorumlara göre desteğimi arttırırsam olurum zaten dün geceden beri destek veriyorum
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
başarılar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
başarılar
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(08-03-2015 Saat: 21:21)transfortrues Nickli Kullanıcıdan Alıntı: başarılar.
Tesekkurler
(08-03-2015 Saat: 21:28)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı: başarılar

Tesekkurler
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yardımlarını arttır olursun kardeşim başarılar.
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
PGM
Teşekkür verenler:
(08-03-2015 Saat: 22:41)Falcon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yardımlarını arttır olursun kardeşim başarılar.

Kardesim saol  yorumun icin tesekkurler zaten dünden beri hep yararli konu ve yorumlar yapiyorum hep destek veriyorum
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Forum Grand » Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping