Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beam: Ampul Soketinde Kullanılabilen Akıllı Projektör
640x360xbeam-ampul-soketinde-kullanilabi...dJTaJU.jpg

Girişimcilerin hazırladıkları teknolojik ürünleri kullanıcılarla buluşturmak için aracılık eden Kickstarter’da alan Beam adlı ürün, ampul soketlerini projektöre çevirerek projeksiyon cihazlarını portatif hale getiriyor.
Teknolojinin geçmişten günümüze kadar olan sürecine göz attığımızda cep telefonları, bilgisayarlar ve daha birçok teknoloji ürününün cebimize girecek kadar küçülmesini gözlemleyebiliyoruz. Bunun yeni bir örneği de Kickstarter’da karşılaştığımız Beam adlı projeksiyon cihazı.

640x818xmasa-lambasi.png.pagespeed.ic.AE...xZ6mNE.jpg

Beam akıllı projeksiyon cihazının teknik özellikleri ise;

854 x 480 piksel çözünürlük,
100 lümen parlaklık,
12 adet LED ışık kaynağı,
2W gücünde 2 adet hoparlör,
20,000 saat yansıtma ömrü,
Android işletim sistemi,
1.3 GHz dual core işlemci,
8 GB dahili depolama,
Wi-Fi B/G/N,
Bluetooth 4.0.

Kaynak
Kod:
tamindir. Com
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
-Bunları ne için paylaşıyorsun ? yetkili olmak içinmi ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yoo @ufufuk yetkili olmak icin degil sende gundemden haber ogrenmek istemiyormusun
Bak bu sozum sana degil
Az once bir kisiyele konusuyorduk bana post kasiyorsun dedi benim ona verdigim cevap o postlati kasiyoruzda o konular meaajlar faydali degilse yetkili olsan bile bi anlami kalmaz hepsi bos yorum bos konu

Insanlar yetkili olmak icin sacma konu ve yorumlar atiyor onlar yararli degilse ne anlami var

Hakli degilmiyim ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-03-2015 Saat: 22:41)TexLİeMeD Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yoo @ufufuk yetkili olmak icin degil sende gundemden haber ogrenmek istemiyormusun
Bak bu sozum sana degil
Az once bir kisiyele konusuyorduk bana post kasiyorsun dedi benim ona verdigim cevap o postlati kasiyoruzda o konular meaajlar faydali degilse yetkili olsan bile bi anlami kalmaz hepsi bos yorum bos konu

Bende bu konuları boş olarak görüyorum yani okunacağını pek sanmıyorum yorum atan bile yok birkaç konu dışında zar zor olsada.

-Okumak istiyen internetten'de okur diye düşünüyorum Overview'de bu konuların hiçbir anlamı yok istersek admin genel bakışı kaldırır,bölümlere girip bakarsın.

-Ben boşa yer kapladığını düşünüyorum,herkesin bakış açısı farklıdır.Ben günde 5 tane ideal diye düşünüyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Haklisinda zaten benim bildigim haber idev konularina tesekkur ve sayre yazmak yasak bence dahada devam etmeyelim uyarilabiliriz :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

YILLARIN FORUMU / Forumcu.10TL.NeT -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping