Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BBM Yapayımmı ?
Arkadaşlar BBM Bunları Biliyor Musunuz Demek. 
Yapacağım BBMler Cinler'len İlluminati vs ile ilgili olacaktır . Yani öcülü böcülü olcak :DA:S
İsterseniz paylaşım yaparım :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yap yapta desteği deepwebe çevirdin :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Cin konusunda olmasın derim ben.Biz Müslüman'ız ve bizim dinimizde normal böyle şeyler.Daha değişik şeyler bulmalısın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-02-2015 Saat: 21:26)TheFocused Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Cin konusunda olmasın derim ben.Biz Müslüman'ız ve bizim dinimizde normal böyle şeyler.Daha değişik şeyler bulmalısın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kaily; Zaten bana paylaşım yap deseniz DeepWeb Forumuna çeviririm burayı :D
Focus; Örnek veriyim cinler hakkında bilgi olmayacak tam :) Örnek : Eğer rüyanızda Yılan , Fare gibi hayvanlar gördüyseniz ve düşüyormuş gibi uyanıyorsanız cinler bedeninizi ele geçirmeye çalışıp başaramamış demektir . Tekrardan görüşünü almak istiyorum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Olur öyle gizemler paylaşabilirsin.Geçen örümcek gördüm rüyamda,uyandım yanımdaydı sonra tuttum attım gitmedi üzerine çıktım ezdim falan gitmedi gözümü kapadım yattım :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-02-2015 Saat: 21:32)TheFocused Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Olur öyle gizemler paylaşabilirsin.Geçen örümcek gördüm rüyamda,uyandım yanımdaydı sonra tuttum attım gitmedi üzerine çıktım ezdim falan gitmedi gözümü kapadım yattım :D

Olum hiç bir hayvan öldürülmez hadi onuda geçtim sen örümceği öldürmüşün.Naptın sen :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-02-2015 Saat: 21:32)TheFocused Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Olur öyle gizemler paylaşabilirsin.Geçen örümcek gördüm rüyamda,uyandım yanımdaydı sonra tuttum attım gitmedi üzerine çıktım ezdim falan gitmedi gözümü kapadım yattım :D

Örümcek gibi hayvanlarda az önce söylediğime dayildir :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Niyeyse rüyama gusüllüyken girer böyle hayvanlar o.O
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-02-2015 Saat: 21:35)TheFocused Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Niyeyse rüyama gusüllüyken girer böyle hayvanlar o.O

:D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Burası destek forumu arada sırada  paylaşmak iyidir ama kafanızı bunun gibi saçma şeylere yormayın.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konular haddini aşmayacak şekilde paylaşılabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
BBM İsmini gördüm, direk konuya atladım. :) 
28 Binlik Sayfam var. İsmi "Bunları Biliyor Musunuz"  :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aslında bu tarz konular için bir bölüm açılmalı, örnek Gerçek dışı bilgiler kategorili diğer bölümüne açılmalı admine öneri sunun yararlı olacaktır. Çünkü bazı sitelerde görüyorum bu tarz şeyler hem dikkat çekiyor hemde çok aranıyor.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
DeepWeb Paylaşımlarını Bekliyorum :)
@xoxox
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
DeepWeb ile ilgili şeylerde konu açilmiyor çozemedim .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping