Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YouTube Kids Android ve iOS İçin Yayınlandı
#1
640x360xyoutube-kids-yayinlandi-manset_6...pJVlXj.jpg

Google, dünya genelinde popüler video paylaşım sitesi YouTube’un çocuklara özel sürümünü geliştirdi ve YouTube Kids adıyla Android ve iOS platformunda ücretsiz olarak indirmeye sundu. Her yaşta çocuğa özel videonun bulunduğu uygulama günümüz meraklı çocukları için hazırlanmış en güvenli video izleme uygulaması olarak öne çıkıyor.

Google’ın çocukları için geliştirdiği YouTube uygulaması YouTube Kids’in hazırlanma aşamasının tamamlandığını ve kısa bir süre sonra mobil platformda yayınlanacağını sizlere aktarmıştık . Bugün beklenildiği üzere çocuklara özel YouTube uygulaması iOS ve Android kullanıcıları için indirilmeye sunuldu.

Ülkemizde de en çok tercih edilen video izleme sitesi YouTube, farklı türde milyalarca videoyu bünyesinde barındırıyor. Bu videolardan bazıları argo, küfür, cinsellik gibi çocukların asla görmemesi gereken öğeler içeriyor. Tabii ki YouTube’un kendi içerisinde bir güvenlik mekanizması mevcut ancak bu sistemin etkinleştirilmesinden sonra da çocuklar için uygun olmayacak videolar çıkabiliyor. Bu noktada video izlemeye meraklı çocuğunuz varsa yaşı kaç olursa olsun Google’ın hazırladığı yeni uygulama YouTube Kids uygulamasını kullanmasına gönül rahatlığıyla izin verebilirsiniz.

Çocukların sevecekleri içerikleri bir araya toplayan YouTube Kids’in arayüz tasarımı da çocuklara özel. Tüm menüler olabildiğince büyük ve kalın. Ayrıca henüz yazamayan çocuklar için sesle arama yapma özeliği bile mevcut.

Ebeveyn denetim seçenekleri de içeren YouTube Kids uygulaması, şu anda iOS ve Android platformunda indirilmeye sunulmuş durumda ve Türkiye Mağazası’ndan erişilemiyor.

YouTube Kids İndir
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
#2
Haberi aldigin site nin adini kaynak yazip
arasina yazmalisin @Mr.Space
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
#3
Düzenlenmiyor ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 ZiyaretçiYILLARIN FORUMU / Forumcu.10TL.NeT -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping