Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Microsoft Office, Öğrenci ve Öğretmenler İçin Ücretsiz Oldu!
#1
640x360xmicrosoft-office-ogrenci-ve-ogre...sOLidr.jpg


Dev yazılım devi Microsoft, uzun süredir öğrenci ve öğretmenlere ücretsiz yazılım desteği vermekte. Genellikle Dreamspark üzerinden gerçekleşen işlemler sayesinde, Windows'tan birçok geliştirme yazılımına kadar herşey ücretsiz sunulmakta. Microsoft Office 365 ise bu yazılımların son halkası oldu.


Öğrenci ve öğretmenlere ücretsiz Windows dağıtan Microsoft, öğrenci ve öğretmen olduğunu ıspatlayan herkesi bu kolaylıktan faydalandırıyor. Windows'un ücretsiz olarak dağıtılıp, Office paketinin olmaması bütünlük sağlamazken, kısa süre önce Microsoft bu duruma Amerika'da son vererek öğrencilere de ücretsiz Office dağıtmaya başlamıştı. Microsoft artık bu kısıtlamayı da kaldırarak Amerika dışındaki hali hazırda dreamspark'tan yararlanabilen ülkelere de ücretsiz Office yazılımı sağlayacak.

Office 365 sürümünün verileceği öğrenci ve öğretmen kampanyasına 5.5 Milyon öğrenci ile Avustralya, 5 Milyon öğrenci ile Almanya, 7 Milyon ile Brezilya ve 1.3 Milyon öğrenci ile Türkiye de dahil edilmiş durumda. Microsoft kullanıcıları ve başta da öğrenciler için çok faydalı olabilecek olan kampanyayla şaşırdığımızı belirtmeden geçemeyeceğim, zira yeni Microsoft CEO'su daha göreve başlayalı kısa süre olmasına rağmen büyük işlere imza attı. Sizde öğrenci veya öğretmenseniz ve okulunuzun verdiği bir mail adresiniz varsa, buradan durumunuzu kontrol edip, ücretsiz Office 365 sahibi olabilirsiniz.

Kaynak:
Kod:
http://www.tamindir.com/microsoft-office-ogrenci-ve-ogretmenler-icin-ucretsiz-oldu_h-9076/
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
#2
-Teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi***

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping