Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10tr.net Hacker Sorunu[Çözüldü][Videolu]

HD:
Kod:
https://www.youtube.com/watch?v=9RBpGAsGfu0

NOT:10tr.net Dışı Siteleri Sansürlemeye Çalıştım Açık Kalmışsa Kusura Bakmayın.

Demo:www.forumxp.10tr.net
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İndexi Yarım Basarsa Süper Admin Geri Alabilir Fakat Tam Basarsa Forum Sıfırlanır. Sen İndex Şablonlarıyla Göstermişsin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
index şablonlarıyla gösterdim
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ya onların index bastığım dediği nedir ki. İki üç html kodu. Sistemi sıfırlayamazlar sitenizi tamamen index basıp sistemi silmeyi başarmaları için 10TR.net'in sistemine girmeleri gerekir. Buda biraz zor. Zaten altyapı sadece sizin sitenizde değil her sitede siliniyor. Buda ağır bir sorumluluk. Her Babayiğitin hakkı değil ;)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bazıları öyle yapıyor. Onu göstermek için
@Hatake
Olduğum Yetkiler :

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
O dediginiz hackerlar, adminlik verdiginiz onlarda indexinizi duzenleyen hackerlar. Oyle olmuyor isler saglam bi hack icin hackle ftpsini patlat phpmyadmin herseyini sonra cronjobslada biryere egilim ver her saniye basi tiklasin olsun ftpde, 10dkda 100.000 dosya...
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Einstein™ Aynen.
Güvenip Vermeyin.
Verseniz Bile Yaptıgına Bakıp AdminKP den Atarsınız.
Olduğum Yetkiler :

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel
Olduğum Yetkiler :

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eskide Takvimde Açık Vardı Ordan Girip Atarlardı İndex.Yeni Sürümde Galiba Kalktı O Açık.
-Konu İçin Teşekkürler..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Novruz Teşekkürler Hocam :)
Olduğum Yetkiler :

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping