Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Genel Şef Başvuru
Ad & Soyad : ömer
Okul: -
Varsa twitter ve facebook profilleriniz: -
html bilgisi:var
css bilgisi:var
php programlama bilgisi: az
diğer bilgileriniz: photoshop,filezilla
Daha önce Yetkili Olduğunuz Siteler : kendi sitelerimde.
Daha önce yaptığınız Tasarımlarınız/Programlarınız/siteleriniz : transformicetrforums.10tl.net, başka sitelerde vardı ama kapandı :(
Şuanki rep puanınız: 17
Geliştirdiğiniz elektronik devre ya da makine (veya tasarımı), patent v.b. var mı?: yok
Kendinizi yenilikçi olarak niteliyor musunuz? nasıl?: evet.
Kendinizi birkaç kelime ile anlatmak isterseniz:-
İlerdeki Projeleriniz: Çoğu sitelere yardımcı olmak.Siteden destek vermek. vb.

Birde Adminimiz bu yazıyı okursa iyi olur: Foruma bugün girdiğimde bir baktımki repler çok yükselmiş.
Anlamadımki ..... yazmışlar +4 gelmiş. Haksızlık olmazmı bu ?
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Şehri bursa .. :P
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ben Sizi Genel Şefliğe Göremiyorum Ancak Başarilar Birde O Rep Meselesi Bazen Arkadaşlar 10tl.net Dişinda Msn Gibi Sosyal Ağlarda Sitelerle İlgili Yardimda Bulunuyorlar Ordan Veriyorlar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bence tam genelşeflik, tfm biliyor, adam webmaster grafiker yani.
Site işlerini ftp de biliyor.

Neden genelşefliğe görmüyosun oktay kardeş, sebebini sorabilir miyim? Tabii eleştiri yapabilirsiniz de sebebi nedir?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Birincisi Bana Kardeş Denmesinden Hiç Hoşlanmam Karşimdaki 30 Yaşinda Olsa Bile İknicisi Ftp Bilmeyle Webmaster İşleri Çok Farkli Şeylerdir Bunu Unutma Ben Sana 2 Dkda Öğretiyim İstersen Ftpyi Ben Bile Bir Çok Şeyi Biliyorum Ancak Ben Kendime Webmaster Dersem Bir Çok Webmastera Haksizlik Olur

Son Olarak Burasi Yeri Değil Burada Bu Tartişma Sona Ermiştir Mesaj Kasmayin Bir Daha

Ayrica Time Traveler Eleştireye Açik Biri Bence
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(12-03-2012 Saat: 16:04)Oktay Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben Sizi Genel Şefliğe Göremiyorum Ancak Başarilar Birde O Rep Meselesi Bazen Arkadaşlar 10tl.net Dişinda Msn Gibi Sosyal Ağlarda Sitelerle İlgili Yardimda Bulunuyorlar Ordan Veriyorlar.

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
başarılar knkacım
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(12-03-2012 Saat: 16:15)Oktay Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Birincisi Bana Kardeş Denmesinden Hiç Hoşlanmam Karşimdaki 30 Yaşinda Olsa Bile İknicisi Ftp Bilmeyle Webmaster İşleri Çok Farkli Şeylerdir Bunu Unutma Ben Sana 2 Dkda Öğretiyim İstersen Ftpyi Ben Bile Bir Çok Şeyi Biliyorum Ancak Ben Kendime Webmaster Dersem Bir Çok Webmastera Haksizlik Olur

Son Olarak Burasi Yeri Değil Burada Bu Tartişma Sona Ermiştir Mesaj Kasmayin Bir Daha

Ayrica Time Traveler Eleştireye Açik Biri Bence

Eleştirebilirsiniz sorun değil çünkü bende sizi biliyorum kötü bir eleştiriniz olmaz.

Birde Rep puanı derken şuan kafam takıldı benim. Deltoidin profiline bakarsanız Alonsohoffman +4 rep vermiş neden?
--> Genel şef olucaksın 17 rep yetmez.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bunlari Bizzat Takip Edeceğim Tüm Yöneticilerin Ve Yönetici Adaylarinin Eğer Öyle Gereksiz Rep Veren Olursa Sileceğim Adminimizle Konuşup Böyle Bir Yetki İsticem
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar, ama bana kalırsa genel şef için daha çok çalışmalısınız.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
yanlış anlamanı istemem ama şuanlık hak etmiyorsun biraz kabaca oldu sanırım :D ama eminim 3 gün sürekli forumda dur yardım et konular aç olursun :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
: Şu ReP Meseleisnde Haksız Rep Kaznaçları Gerçekten Var

Ben Başarılar Diyorum...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
PArdonda oktay, ne zaman mesaj kastım
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar haksız rep verilse ne olacak sonuçta sadece " rep " bununla birşey satın alınmıyor veya rütbe farkı olmuyor sadece rakam.

genel şef olmak için kodlardan ciddi şekilde anlamadan gerekir hem sen henüz yeni bölüm şefi oldun atlatacağını sanmıyorum.Başarılar ...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(12-03-2012 Saat: 18:01)Emoxinhoo Nickli Kullanıcıdan Alıntı: PArdonda oktay, ne zaman mesaj kastım

İlk Attiğin Mesaja Bak İstersen ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(12-03-2012 Saat: 18:06)Anonim Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar haksız rep verilse ne olacak sonuçta sadece " rep " bununla birşey satın alınmıyor veya rütbe farkı olmuyor sadece rakam.

genel şef olmak için kodlardan ciddi şekilde anlamadan gerekir hem sen henüz yeni bölüm şefi oldun atlatacağını sanmıyorum.Başarılar ...

Deltoid nasıl atladı onu merak ediyorum.

oyPjvR.png
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar demeden seçilmişsin :) İyi bir şekilde götürmen dileğiyle pek uygun bulmuyordum aslında ama :) Admn seçmiş artık.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(17-03-2012 Saat: 13:36)Emoxinhoo Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başarılar

Sen Nesin Ya? Başta Başarilar Demişsin Tam Genel Şeflik Demişsin Neden Bir Daha Yaziyorsun %50 Uyari!
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Tamam Şefim Konu Kilit :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform