Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konu Çalımu
Arkadaşlar Benim Forumum : forumpay.10tr.net

Bu benim Forumdaki Konuları teker teker çalıyor

yardım edin
Konuları çalan forum :

Kod:
aydemirtasarim.10tr.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Misafirlerin konuları görmesini engelleyin ;
Admin kp >> üyeler ve gruplar >> gruplar >> misafirler >> Kullanıcı izinleri sekmesine gelin oradan engelleyin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-02-2015 Saat: 17:16)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Misafirlerin konuları görmesini engelleyin ;
Admin kp >> üyeler ve gruplar >> gruplar >> misafirler >> Kullanıcı izinleri sekmesine gelin oradan engelleyin.

üye olup yaptı zaten ben kendim yazmıstımhepsini kötü olan o sadce tek bir konu değil 2-3 konu birden :( İP adresini yasakladm kullanıcı yasakladm hesab ı sild şimdi dediğinizi yapıcam
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-02-2015 Saat: 17:18)Süper_Cocuk Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(18-02-2015 Saat: 17:16)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Misafirlerin konuları görmesini engelleyin ;

üye olup yaptı zaten ben kendim yazmıstımhepsini kötü olan o sadce tek bir konu değil 2-3 konu birden :( İP adresini yasakladm kullanıcı yasakladm hesab ı sild şimdi dediğinizi yapıcam

İsterseniz bu işlemi üye grubuna yapın. Geçici olarak göremesinler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-02-2015 Saat: 17:39)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(18-02-2015 Saat: 17:18)Süper_Cocuk Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

İsterseniz bu işlemi üye grubuna yapın. Geçici olarak göremesinler.

Nasıl Yani?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping