Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Yardim Talebi] Hesaplarım Çalındı
Merhaba arkadaşlar az önce ilk önce gamerteam sitesini ziyaret ettim yetkim alınmış oktayın aldığını sanmıyorum bilemiyorum.Ayrıca Hogwarts sitesinde ki hesabıma giriş yapamıyorum diğer majezik hesabımında şifresini girdiğim halde giriş yapamıyorum birisi şifrelerimi değiştirmiş olmalı.hotmail den bir msneme girebildim ordan bazı kişilere küfür yazılmış bu yüzden uyarmak istedim.

ayrıca majezik hesabım şu msneye yönlendirilse sevinirim emrbkr@hotmail.com
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bende dedim GamerTeam Dan niye ayrıldı diye.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu Aralar Çalınma Olayları Arttı .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
evet ne istiyorlar anlamadım !

bir de sitesinde yetkili olduklarım yetkileri alsın hepsine henüz bakmadım onlarda çalınmış olabilir '
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-03-2012 Saat: 15:59)Anonim Nickli Kullanıcıdan Alıntı: evet ne istiyorlar anlamadım !

bir de sitesinde yetkili olduklarım yetkileri alsın hepsine henüz bakmadım onlarda çalınmış olabilir '

bende alıyorum ozaman ...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar buna inanın bu Emir abi. Anonim ismi de MyBBTema sityesinden.Aytrıca hesap çalınmaları çok artıytor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-03-2012 Saat: 16:08)bilimsel Shun Kazami Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar buna inanın bu Emir abi. Anonim ismi de MyBBTema sityesinden.Aytrıca hesap çalınmaları çok artıytor.

İnanmıyoruz Dien Oldumu Benim Sitedede Anonim

Konumuz Bu Diel Nese
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet Bu Kişi Emir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
tamam emir bizide bilgilendirdiğin için saol biri bana msn de küfür etmişti bende sen olduğuna inanmadım engelledim sonra kaldırdım :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Emir Sana bir soru eğer bunu bilirsen gerçek emirsindir;

Soru: Emir'in ikinci ismi (ya da soyadı galiba) nedir ?
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-03-2012 Saat: 19:08)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Emir Sana bir soru eğer bunu bilirsen gerçek emirsindir;

Soru: Emir'in ikinci ismi (ya da soyadı galiba) nedir ?

Çok zor yerden sordun çalışmamıştım.

Emir Bakır :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Admine söyle emir bir şey gelmez elimizden :(
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
soyadı bakır emirin şefim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App