Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jewel'e sesleniyorum
Bu jewel denen üyeye birşey söyledim bana lafı çarpıp engellemiş. Buradan hepinizin huzurunda sesleniyorum. Delikanlıysan sana ulaşacağım bilgiler paylaş, hesaplaşalım. Olmadı ben şerefim namusum üstüne yemin ediyorum bak seni bulurum öyle bir şeye çeviririm ki ailen bile tanıyamaz. Duydun mu lan beni? Seninle görüşeceğiz. Ok? 
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ok. Şimdi kaybol bence.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
:) İyiymiş.Ne yaptı sana
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(06-02-2015 Saat: 01:43)TheBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ok. Şimdi kaybol bence.

Konuşma lan delikanlıysanız buluşalım bir yerde suratıma söyle. 

https://www.facebook.com/zyzzfanturk?fref=nf

adresim telefon numaranı veya adresini at. Delikanlıysan burdan yazmakla olmuyor.  Ya da faceten ekleyip küfür etmekle. Olm sizi varya... ulan
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bu forumda kimse senin seviyene düşmez o yüzden artistliğin lüzumu yok.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(06-02-2015 Saat: 01:45)TheBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu forumda kimse senin seviyene düşmez o yüzden artistliğin lüzumu yok.
Tamam senide yazdım. Şimdi sana ulaşacağım bilgileri ver bana. Tüm forum şahit olsun hadi. Buradan artislik yapmakla olmuyor bu işler. İnternet bağlantınız kesildimi cevap bile veremezsiniz. 
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Baban TTNET'in sahibimi yoksa sen babanın kim olduğunumu bilmiyosun ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Serdar sendemi beklemezdim...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(06-02-2015 Saat: 01:47)Graphic™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Serdar sendemi beklemezdim...
Yaptığım bişey yok. Sadece tehditlere karşılık veriyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(06-02-2015 Saat: 01:46)TheBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Baban TTNET'in sahibimi yoksa sen babanın kim olduğunumu bilmiyosun ?

Bence sen deden ile düzgün konuş. Yoksa sana kardeş yaparız. "Argo-Küfür YasK", olm bitiricem lan seni. Babam ttnetin sahibi sayılmasada hatrı sayılır biridir, rahat ol sen. 

Tehditlere karşılık verme. ADRES VER ADREs"ünlem yasak" NUMARA VER
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sakin olun saten jewel banlandı git foruma orda konus.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
1-TheBoss
2-Jewel

Yazım sizi olm. Sizi Edit// yapacağım bi bulayım sizi.. hele bir bulayım. Görüşeceğiz sizinle. Allah Edit// versin ki çok fena şeyler olacak. Allahın asosyalleri kimsiniz edit // siz? edit // ekmek almaya gönderir, korkar gidemezsiniz. Bana atarmı yapıyorsunuz edit//? 

Serdarmısın ne boksun adres ver bana. AAADRES VERedit//
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konu Kilit Küfür Argo Ne Varsa Yazdınız 
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kardeş Argo Kullanma 
Hem Neye Sinirlendir Bu Kadar Bir Anlat Adam Gibi konuşalım?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Aynen oyle bi sakinles ne yaptiki bu kadar ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sayın egosu baklavalarından çekici olan kardeşim sakin ol iki dakika. Ban yersin bu gidişle bak iyiliğini isteyerek konuşuyorum agresif davranma bu kadar anlat konuşalım arkadaşla anlayalım mevzuyu..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Baklavaları kadar aklı olsa belkide şuan bu konuyu açma gereksiniminde bulunmaz, küfürde etmezdi. Kara Listesine benide eklesin görüşelim. @Hatake-K1
Arkadaşa gerekli uyarıyı verip, şu konuyuda kilitler misin? @#Captain
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
PGM
Teşekkür verenler:
Argo kelime kullanmaktan ve devam etmekten dolayı bende yöneticilik görevimi kullanıp size +8 bir aylık uyarı puanı veriyorum.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping