Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Destek Kopyasi Dava Olaylari
Arkadaslar su destegin kopyasi bot0 bilmemneden davadan hicbiseyden korkmayin kurucusu sawcent yigitcan akkaya bizim burda oturan 15 yasinda bir cocuk. Kendisine bende gerekeni yapicam rahat olun. Golgesinden korkar dava olaylari falanda yalan.
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
PGM
Teşekkür verenler:
oo semih :) mevzuya el attığın iyi oldu kardeşim. anlat şu arkadaşlara piyasada multi forum diye bir script varmı yokmu.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Su Kopya Siteyi Ö.mden Biri Atabilirmi ?

(05-02-2015 Saat: 19:54)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı: oo semih :) mevzuya el attığın iyi oldu kardeşim. anlat şu arkadaşlara piyasada multi forum diye bir script varmı yokmu.

Var Ama İçinde En Az 150 Tane Hata Var
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sağol semih :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Dava olayları varya boyle basit şeyler için hakkını helal etmezsin ahirette o sana geri döner gerek yok bunlara ve boyle uzatılacak konulara
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bos konulara gerek yok, MyBB nin normal scriptini koymuslar. Multiforums eklentisinide yuklemisler, hatasiz bi eklentidir. Indexi falanda editlemisler. 
Bunu yapanlarda 11-15 yas araligi grup. 
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
PGM
Teşekkür verenler:
(05-02-2015 Saat: 19:57)Einstein™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bos konulara gerek yok, MyBB nin normal scriptini koymuslar. Multiforums eklentisinide yuklemisler, hatasiz bi eklentidir. Indexi falanda editlemisler. 

Hatasız Eminmisin ?  İstersen Bi Siteye Kurup Gösterem
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(05-02-2015 Saat: 19:57)Einstein™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bos konulara gerek yok, MyBB nin normal scriptini koymuslar. Multiforums eklentisinide yuklemisler, hatasiz bi eklentidir. Indexi falanda editlemisler. 

Katılıyorum. iyi forumlar..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Link Atarmısın Veya 35 Sayısı Varmı İçiNDE İPucu Ver.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(05-02-2015 Saat: 19:58)Tugrul Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Ücretsiz script hatalı olabilir. İndireceğin yeri bilmelisin. scriptin normali ücretli. Ve hatasız. @Tugrul
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(05-02-2015 Saat: 20:00)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(05-02-2015 Saat: 19:58)Tugrul Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Ücretsiz script hatalı olabilir. İndireceğin yeri bilmelisin. scriptin normali ücretli. Ve hatasız. @Tugrul

Syn.Hatake Siz Ücretsizden Bağsetmiyormuydunuz ? Acaba
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sağol Semih :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
#Power Hani Senin Korkudan Modeme Reset Attığın... @Saint Senin Ddosu durdurduğun ve sonradan benim iknam sayesinde tekrar açtığın... bundanmı korktunuz... 
PGM
Teşekkür verenler:
Şu konuyu bir yetkili kapatsa iyi olur yetkim yok. @jungi @OnLiNe @Batuhann @kamil55
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sitelerinde 35 diye birsey yok. Sitelerinin adi bot0.

Tugrul hatasiz veya hatali olmasi bizi ilgilendirmez. Ama 10TR.NET'IN scriptini asla çalamazlar. Onlarda tonlarca acik var, 10Tr de sadece profosyonel hackerlerin bulacabilecegi ust seviye duzeyinde. 
Farkettiyseniz arkadaslarin domaini tarattigimda nsleri bile ucretsiz host bilmemne. Hostlari bile kalitesiz. 

Sistemleri desen yakinda coker index desen template edit. Ipyida foruma girenlerdsn bulmustur.
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

PGM
Teşekkür verenler:
[quote pid='443332' dateline='1423152206']
Einstein™Sitelerinde 35 diye birsey yok. Sitelerinin adi bot0.

Tugrul hatasiz veya hatali olmasi bizi ilgilendirmez. Ama 10TR.NET'IN scriptini asla çalamazlar. Onlarda tonlarca acik var, 10Tr de sadece profosyonel hackerlerin bulacabilecegi ust seviye duzeyinde. 
Farkettiyseniz arkadaslarin domaini tarattigimda nsleri bile ucretsiz host bilmemne. Hostlari bile kalitesiz. 

Sistemleri desen yakinda coker index desen template edit. Ipyida foruma girenlerdsn bulmustur.
[/quote]

Açık olduğu çok belli sabahtan beri her girdiğimde farklı bir index ile karşılaşıyorum ben 4 kere index gördüm sitelerinde farkı farklı :D elalem reklamını yapıyor index ile artık 
Güzel üslupla söz söyleyenleriz;
Mesih’in talebesiyiz; nice ölülere tuttuk da can üfürdük biz.

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(05-02-2015 Saat: 20:03)Einstein™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sitelerinde 35 diye birsey yok. Sitelerinin adi bot0.

Katılıyorum çok açığı var en düşük yöntemle bile ping veya ddos atabiliriz.
PGM
Teşekkür verenler:
(05-02-2015 Saat: 20:06)Yurisa Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(05-02-2015 Saat: 20:03)Einstein™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sitelerinde 35 diye birsey yok. Sitelerinin adi bot0.

Scriptlerinden ve ucretsiz hostinglerinden kaynaklaniyor. Domainlerinide simdi arastirdim, 2,3 Tlye paypal araciligiyla baska bi forumdan almislar.

Maddi Kaynaklari: 0
Yoneticilerinin Olgunlugu, En Buyuk Yas: 11, 15 yas arasi.
Html, Php, Ajax, Css bilgileri: 0 

Indexleri bile template edit. Herseyleri toplama yakinda yikilir.
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

PGM
Teşekkür verenler:
öm'den siteyi atın ilgileneyim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(05-02-2015 Saat: 20:11)Einstein™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(05-02-2015 Saat: 20:06)Yurisa Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Scriptlerinden ve ucretsiz hostinglerinden kaynaklaniyor. Domainlerinide simdi arastirdim, 2,3 Tlye paypal araciligiyla baska bi forumdan almislar.

Maddi Kaynaklari: 0
Yoneticilerinin Olgunlugu, En Buyuk Yas: 11, 15 yas arasi.
Html, Php, Ajax, Css bilgileri: 0 

Indexleri bile template edit. Herseyleri toplama yakinda yikilir.

hhahaha :D banada facebook'da mesasj atmıştı sawcent başın belaya girdi ben tht'nin co-adminiyim felan felan :D 
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping