Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Destek.10tr.net Kopyası
Merhaba Benim Hakkımda Yorum Yapanlar ,

O Sistemin Ortağı Olabilirim Fakat Reklam Ve Onları Savunduğum Bir Konum Veya Özel Mesajım Olmadığına Göre Ban Yememde Biraz Saçma Değilmi ?.. Adam Şikayet Etmeye Gitti Hakikaten Siber Suçlara Gitti İP Adresinizde Varmış Öyle Dedi Fakat Beni Banlamanız Saçma Çünkü Reklam Yapmadım ?...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar öncelikle açıklama yapayım;

Kesinlikle ekipte bulunmuyorum ancak adamlar ne yapmış? ortada warez yok bir şey yok? 10tr.net sistemi özel yazılmıştır tamam ama piyasada MyBB Multi Forums diye bir script var. Ve kendi firması ücretsiz dağıtıyor bilmeden mevzu etmeyin bunları. Neyse geçelim orasını burda reklam yapmaları gerçekten itici yapmamalılar bunu. İyi forumlar...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(05-02-2015 Saat: 18:49)#Cumpes Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Benim Hakkımda Yorum Yapanlar ,

O Sistemin Ortağı Olabilirim Fakat Reklam Ve Onları Savunduğum Bir Konum Veya Özel Mesajım Olmadığına Göre Ban Yememde Biraz Saçma Değilmi ?.. Adam Şikayet Etmeye Gitti Hakikaten Siber Suçlara Gitti İP Adresinizde Varmış Öyle Dedi Fakat Beni Banlamanız Saçma Çünkü Reklam Yapmadım ?...

Doğru söylüyor, zaten biz seni banlayamayız herhangibir suç işlemedim merak etme.
- Ama böyle bir sisteme ortak olduğunu bilmiyordum keşke olmasaydın.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(05-02-2015 Saat: 19:00)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar öncelikle açıklama yapayım;

Kesinlikle ekipte bulunmuyorum ancak adamlar ne yapmış? ortada warez yok bir şey yok? 10tr.net sistemi özel yazılmıştır tamam ama piyasada MyBB Multi Forums diye bir script var. Ve kendi firması ücretsiz dağıtıyor bilmeden mevzu etmeyin bunları. Neyse geçelim orasını burda reklam yapmaları gerçekten itici yapmamalılar bunu. İyi forumlar...

Arkadaşımız açıklamayıda yapmış, konu kilitlendi.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping