Girici Web Proxy: Ücretsiz Open Source Web Proxy Yazılımı

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İsyan Edilen Konular Hakk.
Arkadaşlar son günlerde gördüğüm üzere herkes birşeylere İsyan ediyor konular açıyor, çocuk değiliz. Hepimiz olgun insanlarız bir sorunu olan, forumla alakalı vs. Adminlere mesaj atabilir, yeni konular açıp sadece tartışmaya yönelik hareketler yaparsınız ve post kasarsınız. Burası bebek yuvası değil, bura da tek işimiz destek. Tartışmadan kaçın, insanlara destek vermeye bakın. 
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sen adminmi oldunda benim haberim yok?
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-02-2015 Saat: 17:40)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sen adminmi oldunda benim haberim yok?

Konunun adminlikle alakası yok, her konuya fesatça yaklaşma. Birinin üyeleri uyarması gerekiyor. Herkesin aklı havada. 
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Senin emir verme hakkın varmı ki :)
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-02-2015 Saat: 18:36)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Senin emir verme hakkın varmı ki :)
Emir değil, uyarı algılaman tamamen yanlış. Uyarıdanda kastım bir yakın olarak bende üyeyim onlarda eskiyiz dahada iyi biliyoruz. Onlarında bilmelerini sağlamak amaç yardım.
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Lolforum Bilgi,Oyun,Torrent,Eglence Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping