Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#Captain - Tema Sorumlusu Aday Başvurusu
Hayırlı Olsun Cem.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı Olsun Abim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı Olsun Hocam.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yorumlarınız ve tebrik mesajlarınız için teşekkür ederim kardeşlerim.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hayırlı olsun Cem, başarıların devamını dilerim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-01-2015 Saat: 23:54)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(28-01-2015 Saat: 23:53)Falcon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: anında kabul oldu maşallah hayırlı olsun

Seni konuşmaya gerek var mı? Senden dolayı fazlasıyla başım ağrıyor zaten bir de şimdi uğraştırma beni kendinle.

(28-01-2015 Saat: 23:53)ufufuk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Aynen Anında kabul Hayırlı Olsun.
Yani? Ben verdim sorun mu var?
Diğer arkadaşların başvuruları çok geç bakılıyor , bu arkadaşın hemen bakıldığını dile getirmeye çalışmış arkadaş.
Neden bu imalı konuşma ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-01-2015 Saat: 23:53)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Rankları yaptın ve sana gerek rank gerekse özelden yaptığın yardımlar için bir ödül sözüm vardı.Hayırlı olsun.

Yapana değil,yaptırana bakalım değil mi ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-01-2015 Saat: 00:02)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: hayırlı olsun Cem, başarıların devamını dilerim :)

Sağolasın kardeşim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı olsun
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-01-2015 Saat: 00:04)Grafikeriniz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun

Sağolasın kardeşim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı olsun kardeşim..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-01-2015 Saat: 00:06)#Pøwér™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun kardeşim..

Teşekkürler kardeşim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
TaaRRuz
(28-01-2015 Saat: 23:56)Falcon Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(28-01-2015 Saat: 23:53)Falcon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: anında kabul oldu maşallah hayırlı olsun

Seni konuşmaya gerek var mı? Senden dolayı fazlasıyla başım ağrıyor zaten bir de şimdi uğraştırma beni kendinle.

(28-01-2015 Saat: 23:53)ufufuk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Aynen Anında kabul Hayırlı Olsun.

İyide kötü birşey mi dedim Cem zaten yakın bir arkadaşım ? noluyor bugün size anlamadım.
Öyle imalı sezdim biraz cümleni.Zira dediğin şekilde iyi niyetse sorun yok.

Yaptığım suçu yanlış hatırlıyorsunuz sanırım beni 10tr.net dışı link paylaşımından ötürü banlamıştınız olay çıkardığım için değil durup dururken kimseyle tartışmaya girmem o cümlenin içindede ima yok yani açıklık getireyim.Tekrardan hayırlı uğurlu olsun Cem 
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-01-2015 Saat: 00:15)Falcon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: TaaRRuz

İyide kötü birşey mi dedim Cem zaten yakın bir arkadaşım ? noluyor bugün size anlamadım.

Yaptığım suçu yanlış hatırlıyorsunuz sanırım beni 10tr.net dışı link paylaşımından ötürü banlamıştınız olay çıkardığım için değil durup dururken kimseyle tartışmaya girmem o cümlenin içindede ima yok yani açıklık getireyim.Tekrardan hayırlı uğurlu olsun Cem 
Mesele banlı olduktan sonra gelip yetkiyi hiç banlanmayanlardan önce almış olman..Her neyse bunuda ben uygun görmüştüm neticede..
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
TaaRRuz hocam konuyu kilitleyin bence yetki zaten verildi arkadaşımızında iyiliği için?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-01-2015 Saat: 00:36)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı: TaaRRuz hocam konuyu kilitleyin bence yetki zaten verildi arkadaşımızında iyiliği için?

neden kilitlensin ki bir sorun yok ?

(29-01-2015 Saat: 00:34)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-01-2015 Saat: 00:15)Falcon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: TaaRRuz

Mesele banlı olduktan sonra gelip yetkiyi hiç banlanmayanlardan önce almış olman..Her neyse bunuda ben uygun görmüştüm neticede..

O yüzden size olan saygım herkese verdiğim saygıdan  farklıdır bilirsiniz,yetkimi yapamıyorsam kötüye kullanıyorsam yetkimi alın o zaman adminim 
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı olsun, hakediyordun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sana bu rankı yakıştırıyordum rankın hayırlı olsun .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-01-2015 Saat: 00:49)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun, hakediyordun.

Sağolasın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-01-2015 Saat: 00:57)!!Yeah!! Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sana bu rankı yakıştırıyordum rankın hayırlı olsun .

Teşekkürler :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping