Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bakacakkadı'da Feci Kaza
Arkadaşlar,şuan kaza yerinden geliyorum.Elimde fotoğraf aleti falan olmadığından fotoğraf yok.
Aynı yönden gelen Fiat Palio ve Fiat Ducato markalı 2 araba çarpışmıştır.4 yaralı (2'si ağır.)1 ölü bulunmaktadır.
Olay yeri çok kalabalık olmasına karşın arabalardan birinin tüplü olduğu açıklanmıştır.

Olay yeri: Zonguldak/Gökçebey/Bakacakkadı. Kazazedelerin aile yakınlarına baş sağlığı,güç ve kuvvet diliyoruz.

(Arkadaşlar,çok feci bir durumdur,mideniz kaldıramaz diye detaylara girmedim.İsteyen özelden detayları öğrenebilir.)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Allah herkesin yardımcısı olsun..
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-01-2015 Saat: 01:17)Einstein™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Allah herkesin yardımcısı olsun..

Amin kardeşim,amin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Allah sabır versin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-01-2015 Saat: 01:21)!!Yeah!! Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Allah sabır versin.

Aynen.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ölü sayısı 3'e çıkmıştır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Allah yardımcıları olsun yazık ya :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-01-2015 Saat: 01:31)Graphic™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Allah yardımcıları olsun yazık ya :(

Aynen.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ya üzüldüm şimdi bak :( Keşke biraz daha dikkatli olsalardı kim bilir bu trafik kazalarıkaç kişinin canıno alacak
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping