Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sizce Bu Gerçekmi ?
ZAnoVz.png

Directx Sürüm Düşürdüm Ama Bir Sürü Hata Çıktı Sistemde Sizce Gerçekmi Bence Değildir Herale.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Genelde para kazanmak için yapılıyor diye biliyorum. Ben ASC ile taratıp çözüyorum bu tür hataları. En son bakım / tarama ne zaman yapmıştın?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende daha yeni format attırmıştım yanlışlıkla yüklendi bu hep hat hep hata diyo :s
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Pc Da Yeni Drictx Sürüm Sürüm Düşürebildim Ama Bu Hatalar Çıktı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Oha, belli olmuyor ama sen yinede kasa'ya bir baktır.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yalan :s
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-01-2015 Saat: 14:10)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Oha, belli olmuyor ama sen yinede kasa'ya bir baktır.

Laptop :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bence çok kötü virüs programı genllikle reklamlarla iniyor vede reklam yayıyor bence deneme
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tabikide Hayır. Bilerek Sorunları Çok Gösterip Yeni Sürümünü Aldırtmaya Çalışıyor Bu Sayede Para Kazanıyorlar ve O Program Tanınmadık Kimliği Belirsiz bir Program..
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hay Ben Böyle Programın Şimdide 0 Hata Diyor

pm2JXm.png

Şu Programı Bi Şikayet Edem :) Korkuttu Beni
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-01-2015 Saat: 14:16)Tugrul Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hay Ben Böyle Programın Şimdide 0 Hata Diyor

pm2JXm.png

Şu Programı Bi Şikayet Edem :) Korkuttu Beni

Advancen Systemcare Öneririm Kesinlikle 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu program kesinlikte yanlıştır bendede oluyordu formatlı pcye hata veriyor
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Valla en kullanışlısı CCleaner :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
En iyi Advanced System Care kullan. Üstüne tanıamam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Önerim orjinal programlardan satın al, ben satın aldım hatayı dakkasında buluyor :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu tür programlar gereksiz bana göre kurulmayı bırak olması bile piyasaya kirlilik :D Advanced Systemcare Pro öneriyorum hem silme işlemi yapmıyor ancak virüslü ekstra sistemin orjinal dosyaları olmayan program veya .dll vb. şeyleri siliyor windows sürümünün orjinal dosyalarıysa silip orjinal halini yüklüyor ve hız verimlilik açısından gerçektende başarılı bir program ve %100 güvenilir gerçekçi bilgiler analiz eden bir program bilgisayarın zarar göreceği işlemlerde uygulamıyor. Ve neyin düzeltilebileceğini neyin düzeltmemesi gerektiğini bile ayarlayabiliyorsunuz taramadan sonra saklamak istediğiniz dosya veya hatalı olsada virüslü olsada silinmemesini istediğiniz dosyalarda seçimler yapabiliyorsunuz.Ve sadece dosya vb. şeyleri taramıyor Kayıt defteri,Disk Taraması,Tarayıcı Sorunları,Hız Problemleri vb. bir çok şey üzerinde işlev görüyor.Bilgisayar başlangıcındaki işlemlerdede değşiklik önererek hızlanmasına nasıl yardımcı olabilceğinide anlatıyor kısacası mükemmel bir program kullanmanı tavsıye ederım iyi günler bu arada :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
system care,ccleaner kullanmanı tavsiye ederim bu tür programlar virus programı yaptığınız indirmeler sonucu veyahutta bilerek yüklersiniz ancak virüs programı değil kendisi virüsdür.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Webfast.10tr.net - Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping