Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Güvelik kodu kaldırma
oYVbGQ.png
bu kodu nasıl kadırıcam arkadaşlar mesela çok uzun birşey yazıyorum konuyu gönder diyorum kod doğru olsada yanlış diyor
teknolojidevri.10tr.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
onu kaldıramazsın kaldırırsan forun kapanır diye biliyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
yanlış derse geri tuşuna bas yeni kodu gir
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Botlar İçin Konulmuş, Kaldırılmaz
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Point1234 ama yazdıklarımda gidiyor ozaman
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-01-2015 Saat: 21:22)TexLİeMeD Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Point1234  ama yazdıklarımda gidiyor ozaman

tw varmı yapim?(teamviewer)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
var TW 9
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-01-2015 Saat: 21:24)TexLİeMeD Nickli Kullanıcıdan Alıntı: var TW 9

bilgileri ö.m ile ataarmısın
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Öncelikle site adresi belirtin, ayrıca onu kaldırmanız halinde forumunuz silinecektir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-01-2015 Saat: 21:35)Teknology Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle site adresi belirtin, ayrıca onu kaldırmanız halinde forumunuz silinecektir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben de aynı dertten muzdaribim.Konu açarken biraz yavaşlatıyor.Site için tehlike arz ediyorsa yapacak bir şey yok.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@ufufuk neyi kaldırdığım halde forumum silinecek
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sen Konuyu Ne İçin Açtıysan Ondan Bahsettim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sözünü ettiğiniz güvenlik kodunu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@ufufuk bilmiyorum zaten saol
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-01-2015 Saat: 21:49)TexLİeMeD Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @ufufuk bilmiyorum zaten saol

Önemli Değil...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eğer güvenlik kodunu kaldırırsan forumunuz kapanır aksi takdirde @admin de o güvenlik kodunu her forumununkini kapatırsa 10tr.net çöker :) Zaten o "bot" lar için yapılmış bir sistem.Ama eğer yok ben böyle idare edemem diyorsan @taarruz adminin bir sitesi var 10tr.net ile dost bir site orada daha iyi olur.Siteyi code tagı içine alıyorum.

Kod:
edit//TaaRRuz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-01-2015 Saat: 22:06)Guiding Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eğer güvenlik kodunu kaldırırsan forumunuz kapanır aksi takdirde @admin de o güvenlik kodunu her forumununkini kapatırsa 10tr.net çöker :) Zaten o "bot" lar için yapılmış bir sistem.Ama eğer yok ben böyle idare edemem diyorsan @taarruz adminin bir sitesi var 10tr.net ile dost bir site orada daha iyi olur.Siteyi code tagı içine alıyorum.

Kod:
edit//TaaRRuz

Bu konuda son kez söylüyorum 10tl.net dışı hiç bir domaini veremezsiniz.Ayrıca daha öncede söyledim buranın üye kaybı yaşaması için varolmadı orası.Hatta o niyetle orada forum açımınada imkan vermiyorum.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ama ilk açıldığında öyleydi ? Duyuruya öyle yazmıştınız.Onun için ben söyledim yoksa yazmazdım @taarruz adminim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-01-2015 Saat: 23:13)Guiding Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ama ilk açıldığında öyleydi ? Duyuruya öyle yazmıştınız.Onun için ben söyledim yoksa yazmazdım @taarruz adminim.

Bununla ilgili ikinci bir açıklamada yaptım.Her neyse öğrenmiş oldunuz artık sonrakinde daha dikkatli olursunuz umarım.
İyi forumlar.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App