Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 den fazla rep verme
arkadaşar bazı kişiler forum satıyor diyor 10 rep falan ama mesela ben aynı kişiye en fazla 1 rep verebiliyorum
peki bu forumları satın alan kişiler 1 den fazla repi nasıl veriyor kişiye repi veriyorum 2 . repi vermeye çalıştığım zaman repi güncelle diyor ve yazdığım yazıyı dğeiştiriyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1. Repi verdikten bir kaç dakika sonra 2. repi verebilirsin böyle günlük limit 5 sanıyorum 10 repe vs satan arkadaşlar diğer repleri ertesi günler vs. alıyorlardır..
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-01-2015 Saat: 22:25)Grafikeriniz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 1. Repi verdikten bir kaç dakika sonra 2. repi verebilirsin böyle günlük limit 5 sanıyorum 10 repe vs satan arkadaşlar diğer repleri ertesi günler vs. alıyorlardır..

Bak sna az önce rep verdim hep deniyorum hep repi güncelle diyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
10-15 dakika geçmesini bekle veya kişinin profiline girip bir kez daha vermeyi dene
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
10 dk sonra deniycem sana rep vermeyi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mesajlarının Altındaki Rep Vere Tıklayın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
farklı konularına aynı amaçla günde 1den fazla rep verebilirsin maksimum limit 5dir.
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
konusuna rep verince o kişiyemi rep vermiş oluyoruz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
BEN BU İŞİ ANLAMADIM YA KİŞİYE 2. REPİ VEREMİYORUM EĞER BUNU BANA ÖĞRETİRSENİZ BEN O ÖĞRENDİĞİM ŞEK,LDE ONDA 5 REP VERİCEM :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
kişinin her yorumlarına rep ver aynı mesaja rep vermen uzun sürer limit:3
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-01-2015 Saat: 22:31)Falcon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: farklı konularına aynı amaçla günde 1den fazla rep verebilirsin maksimum limit 5dir.

Normal üyelere günde 3 diye hatırlıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@TexLİeMeD benim profilime gir. Rastgele bir konuma gir tamam mı? Sonra altta posbitin altında Rep Ver var. Ona bas ver. Ama sürekli başka konu gerekiyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kişinin profil sayfasına girdiğinizde 1 rep, yorumlarına günlük limitiniz kadar rep verebilirsiniz. mesela benim her mesajıma rep verirsiniz ancak profilime girince en fazla 1 rep verebilirsiniz.

ve sürekli fark konular değil.. bir konuya gir, rep vereceğin kullanıcının 3 yorumu varsa 3 rep verirsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-01-2015 Saat: 22:36)TexLİeMeD Nickli Kullanıcıdan Alıntı: BEN BU İŞİ ANLAMADIM YA KİŞİYE 2. REPİ VEREMİYORUM EĞER BUNU BANA ÖĞRETİRSENİZ BEN O ÖĞRENDİĞİM ŞEK,LDE ONDA 5 REP VERİCEM :D

Büyük harf kullanmazsanız sevinirim, sözlü uyarı..
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Grafikeriniz-GA özür capslock açık kalmış @Edward sanada teşekkürler sanırım anladım rep hakkım bitti yarın vericek repini yardım için teşekkürler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Edward yorumlara limitsiz demişsin ama senin yorumlarına rep vermeye çalıştıımda günlük rep limitinizi aştınız diyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-01-2015 Saat: 22:44)TexLİeMeD Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Edward yorumlara limitsiz demişsin ama senin yorumlarına rep vermeye çalıştıımda günlük rep limitinizi aştınız diyor

üyelerin günlük 5 rep hakkı bulunur. Siz bu hakkı aşmışsınız bu sebepten @TexLİeMeD
(11-01-2015 Saat: 22:33)Stilinski Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Evet.

(11-01-2015 Saat: 22:33)smyrna344 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Evet.

@Stilinski @smyrna344 gereksiz yere ne alaka mesaj. Sözlü uyarımdır, tekrarı olmasın..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping