Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Birden fazla rep veriliyor
arkadaşlar benim sitemde birden fazla rep verile biliyor mesela 1 nolu kişi 2 nolu kişiye 1 rep veriyor sonre tekrar veriyor ben 1 kişinin aynı kişiye birdaha vermemesini istiyorum yani 1 kişi 2 nolu kişiye 1 kere rep verebilsin
teknolojidevri.10tr.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Site adresinizi verir misiniz.
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mantıken Öyle Olması Gerekiyor Zaten ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
teknolojidevri.10tr.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
legendry mesela ben sana bu sitede kaç kere rep verebilirim 1 kere dimi bende sitemde öyle olmasını istiyorum mesela ben sitemde sana 1 den fazal rep verebiliyorum ama burda veremem
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Admin kp-üyeler ve gruplar-gruplar-hangi gruba uygulamak istiyorsanız seçin-kullanıcılar ve izinler-günlük izin verilen maksimum rep puanını 1 yapın.
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
legendrya ben sana rep vermeye çalışıyorum bu sitede veriyorum 2. verişimde repini güncelle diyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1 Tane mi rep vermek istiyorsun yoksa günde sadece bir tane mi ?

Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-01-2015 Saat: 20:24)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Admin kp-üyeler ve gruplar-gruplar-hangi gruba uygulamak istiyorsanız seçin-kullanıcılar ve izinler-günlük izin verilen maksimum rep puanını 1 yapın.

benim sorunum o değil konuyu düzgün oku
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1 kullanıcı aynı kullanıcıya ömür boyunca 1 kere rep versin bu sitede dene mesela bana 2 kere rep vermeye çalış aynı o şekil olmasını istiyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Böyle bir şey yapamazsın (diye düşünüyorum) destek forumundada günlük rep limiti var yani bir kişi bir kişiye birden fazla rep verebiliyor.

Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-01-2015 Saat: 20:28)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 1 Tane mi rep vermek istiyorsun yoksa günde sadece bir tane mi ?

aynn kardeş bu nun gibi sadece 1 kişi aynı kişiye 1 kere rep versin ama aynı günde başkalarınada rep verebilsin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Onu bilmiyorum ama ben sadece günde bir üye sadece bir rep verebilir kim olduğu farketmez bu şeklini biliyorum.

Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping