Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ben multiyim
merhaba adminler ben multi yasak olduğunu bilmiyordum ondan bir kaçtane hesap açtım onları nasıl kapatabilirimhesaplarım
TNFreze
TNTexLİeMeD
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Asıl hesabın banlandı. Multi açamazsın yani..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
nasıl yani benm asıl hesabım bu
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Peki , görmemişim. Uyarın %100 Edward vermiş. Banın 1 haftalık mı ve neyden banlandın ? Multi hesaptan mı ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Multi Açmak Kesinlikle Yasak Eğer Asıl Hesabını Geri Almak İstiyorsan Admine Özel Mesaj Atman Lazım..
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
evet şimdi tekrar banlanmamak için ne yapmam gerekiyor hesapları kapatabilirmiyim multi hesaptan banlandım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sen bu hesabın banlı değilken mi multi hesap açmıştın ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
benim asıl hesabım bu arkadaş benim banım 1 haftaydı bitti şimdi multinin yasak olduğunu öğrendim diğer hesaplarımı kapatmak istiyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yani eskiden 2 multi hesabı vardı. Gerçek hesabı banlanmıştı şimdi açıldı. Multi hesapdan Banlanmamak için ne yapabilirim diyor. Anladıysam bu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamam anladım da sen bu multileri ne zaman açtın ? Onu öğrenmem lazım işlem yapabilmek için. Banlı iken mi banı olmadığın zaman mı ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Admine Özel Mesaj Atıp Multilerin Linklerini Verip Banlattırabilirsin.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
banlı iken açtım forumla iletişime geçemiyordum birşey yapamıyordum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-01-2015 Saat: 18:41)TexLİeMeD Nickli Kullanıcıdan Alıntı: banlı iken açtım forumla iletişime geçemiyordum birşey yapamıyordum

O zaman zaten yasak sen neden banlandın ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
baştan anlatıyım ben ilk bu hesabı açtım sonra bunun şifresini unuttum sonra TNFreze diye multi açtım sonra yasak olduğu için banlandım ama asak olduğunu bilmiyodum sonraTNTexLİeMeDi banlıyken açtım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Demek bu yüzden banlanmışsın. Ben senin uyarını kaldırıyorum. Yeni bir sistem getirildi. Multi hesap banlanıp asıl hesaba uyarı veriliyor. Sen zaten bunu bilmiyormuşsun. O yüzden sana günlük uyarı vericem. Aklında bulunsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
saol kardeşim ben peki diğer multileri ne yapayım nasıl kapata bilirim tekrar banlanmamak için
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Onları boş ver. Ben uyarılarına not bıraktım. Kimse bir daha banlamaz. Diğer multiler banlı zaten.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping