Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Genel Duyuru [ Saldırı ]
(05-03-2012 Saat: 19:41)MaJeZıK Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Olay büyük olsa da büyük yazmanıza hiç gerek yok.

Forumun hiç bir açığı yok zaten gereken tedbirlerde admin tarafından alınmış durumda,arsivforum adlı kişinin birşey yapabileceğini sanmıyorum yapsa bile hukuk,hak diye birşey var.Bir şey yapılırsa gereken yerlere başvurulur.

Bilişim Suçu işlenirse gerekenler yapılır zaten.Telaş etmenize gerek yok!

Bir insan mailine o yazıyı yazdı diye de hemen hacker oldu diye birşey yok.

Normal 10tl.netten açılmış bir siteyi zaten ele geçirmek zor değil bunu herkes yapabilir.

10tl.net ten alınmış bir siteyi ele geçirmek bukadar kolay mı? madem herkes yapabilir, buyur destek'i ele geçir..

majezik kimden yanasın? bir de şeflik talebinde bulunuyorsun... 10tl.net forumuna güvenmyorsan neden yükselmeye calısıyorsun ?
----------------
"Ana prensibimiz insana saygı" dedik, kimileri bunu yanlış anladı, sürekli tepemize çıktı. 
Bundan sonra ana prensibim: "isteyen istediği yere gitsin". Forumda sürekli negatif enerji yayanları, hakaret edenleri ya da hakaretimsi yazanları dahi banlayacağım. Forumda etkileşim azalacakmış umuruda değil. Yıllarca negatif enerjili insanlara katlandığım yeter.. 

Sonra duymadım, bilmiyordum yok.. 

Önemli konular listesi: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99072
Android 10tl programı: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=98074
Görevli kuralları: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99597
10tl.net Geneli (Forum açma v.b.) Kurallar: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=25433

twitter.png https://twitter.com/10tlnet
discord.png https://discord.gg/fUC7A2W
email.png  info (at.) 10tl.net
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
bence bunun özel programı var ya da trojen linki atıyor şifeleri beraber seçiyorlar böylede olabilir benim site hackleme başıma gelmedi ama gelen arkadaşlar bayaa emek veriyorlar ve birden site gidince sinirleniyorlar küfür ediyorlar anlatamıyorlar dertlerini 1,2 gün geçtikten sonra daha iyi anlatabilirler belki?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Evet Bu ARalar Baya Banlanma Olayı Oldu Bu Olaydan Dolayı
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(06-03-2012 Saat: 00:03)admin Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(05-03-2012 Saat: 19:41)MaJeZıK Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Olay büyük olsa da büyük yazmanıza hiç gerek yok.

Forumun hiç bir açığı yok zaten gereken tedbirlerde admin tarafından alınmış durumda,arsivforum adlı kişinin birşey yapabileceğini sanmıyorum yapsa bile hukuk,hak diye birşey var.Bir şey yapılırsa gereken yerlere başvurulur.

Normal 10tl.netten açılmış bir siteyi zaten ele geçirmek zor değil bunu herkes yapabilir.

10tl.net ten alınmış bir siteyi ele geçirmek bukadar kolay mı? madem herkes yapabilir, buyur destek'i ele geçir..

o anlamda söylemedim.

sizin dediğinizi söylemek istedim ama yanlış anlaşıldı.

şunu demek istemiştim öyle derken;

yani her kimse o kişi siteye üye olmuş,daha sonra adminlik istemiştir,sonra kendine grup açmıştır adminlik yetkilerini vermiş daha sonrada diğer admin grubunu silerek siteyi ele geçirmiştir.

yada bu konuyu açan kişi o site kendisine ait olabilir bizi kandırıyor belki hacklendiği ne belli ?

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(06-03-2012 Saat: 00:08)MaJeZıK Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

o anlamda söylemedim.

yani her kimse o kişi siteye üye olmuş,daha sonra adminlik istemiştir,sonra kendine grup açmıştır adminlik yetkilerini vermiş daha sonrada diğer admin grubunu silerek siteyi ele geçirmiştir.

yada bu konuyu açan kişi o site kendisine ait olabilir bizi kandırıyor belki hacklendiği ne belli ?

Şimdi Sen Bana Yalancımı Diyorsun ?
Hem Ben Sitem Hacklendi Demedim
Konuyu Okursan Anlayabilrsin
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
şşşt gerginlik çıkmasın sadece bir düşünce o kadar olaydan sonra bunların olması muhtemel..!
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(06-03-2012 Saat: 00:09)EneS Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-03-2012 Saat: 00:08)MaJeZıK Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

o anlamda söylemedim.

Şimdi Sen Bana Yalancımı Diyorsun ?

ben demiyorum !

Alıntı:herkes hacklendim diyor, nasıl olduğunu anlatmıyor.
bana biraz palavra gelmeye başladı. belki bu mesajı gönderen de asicocuk un kendisi...

güzelce anlatın, yoksa sadece hacklendim demeyle olmuyor.
[/code]

birisinden tarafta değilim.tarafsızım ne yaptığınız belli değil.site destek forumundan çıktı eğlence,hack,grafik forumuna döndü resmen.

şef başvurusu yapıyorum onaylamıyorsunuz sonra gidip benden daha az bilen kişiyi yetkili yapıyorsunuz.bu adeletlimi.

eğer bir taraf tutulacaksa diğer tarafı tutuyorum.biz aylarca,senelerce beklerken bazı arkadaşlar bilmediği halde bizden önce şef oluyor buna ne demeli peki.ayrıca devamlı hata yaptıkları halde bazılarına yetki veriyorsunuz bu kadar da olmaz istediğinizi yapın siteye saldırmakta haklılar,forum amacından çıktı sanki mybb destek değilde kişisel destek sitesine döndü.

adam gelmiş saldırı yapılacağını söylüyor onun yapmayacağı ne belli !
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Admin ben siteye girdim hacked by bilmem ne yazıyordu adamın msn ekledim biraz sövdüm diyoki 7mart destek sitesini çökerticez yok şu siteleri çökertcez
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Alıntı:adam gelmiş saldırı yapılacağını söylüyor onun yapmayacağı ne belli !

Way Be Bunuda Gördük Ya !
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
görevlilerden konunun kilitlenmesini talep ediyorum boş yere ost kasılıyor ve sohbet yerine döndü yakında kavga çıkacak sonu hiç hayırlı değil..! varsın dursun bağırsın hackleyecem desin hiçbirşey yapamaz
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
alın işte site açıldı http://beklemedenindir.tk/index.php

Sco17 bu işin içindeymiş bu sohbetten Ctrl_Q

bunların işi saldırı felen yok ya
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Server açmak kolay iş değildir birkere ! Sen onun güvenlik kodlamasını yapacaksın ki ; pişman olmayasın. Girdiğiniz her sitede güvenlik koruması vardır. Sizlerin forumlarınızın hacklenme nedeni güvenliğinizi sağlamıyorsunuz. Hatta bazı kişiler düşünmeden iş yapıyor.

Lütfen oradan buradan duyma laflarla korkmayın.!
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(06-03-2012 Saat: 00:34)AlonsoHoffman Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Server açmak kolay iş değildir birkere ! Sen onun güvenlik kodlamasını yapacaksın ki ; pişman olmayasın. Girdiğiniz her sitede güvenlik koruması vardır. Sizlerin forumlarınızın hacklenme nedeni güvenliğinizi sağlamıyorsunuz. Hatta bazı kişiler düşünmeden iş yapıyor.

Katılıyorum.

Yetkili diye de kimseye güvenip sitenizin şifresini vermeyin.Yetkili de bir insan.Her insan şeytana uyabilir.

Sohbetlerde açık var,sohbet plugini kaldırılırsa iyi olur.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(06-03-2012 Saat: 00:36)MaJeZıK Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-03-2012 Saat: 00:34)AlonsoHoffman Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Server açmak kolay iş değildir birkere ! Sen onun güvenlik kodlamasını yapacaksın ki ; pişman olmayasın. Girdiğiniz her sitede güvenlik koruması vardır. Sizlerin forumlarınızın hacklenme nedeni güvenliğinizi sağlamıyorsunuz. Hatta bazı kişiler düşünmeden iş yapıyor.

Katılıyorum.

Yetkili diye de kimseye güvenip sitenizin şifresini vermeyin.Yetkili de bir insan.Her insan şeytana uyabilir.

aslında sohbet pluginlerinde filtreleme olsa iyi olurdu ( tabi şuan yoksa )
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(06-03-2012 Saat: 00:37)EneS Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Katılıyorum.

Onlar ücretli diye biliyorum. En basit foruma giriş yöntemi pluginlerdir. Bunu unutmayın !
Örnek : ChangDyu Sohbet Eklentisi
Ben bile oraya index atabilirim !
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(06-03-2012 Saat: 00:41)AlonsoHoffman Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-03-2012 Saat: 00:37)EneS Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Katılıyorum.

Onlar ücretli diye biliyorum. En basit foruma giriş yöntemi pluginlerdir. Bunu unutmayın !
Örnek : ChangDyu Sohbet Eklentisi
Ben bile oraya index atabilirim !

Bende bu açıyla yorum yapmıştım.Yanlış anlaşıldı.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(06-03-2012 Saat: 00:33)MaJeZıK Nickli Kullanıcıdan Alıntı: alın işte site açıldı http://beklemedenindir.tk/index.php

Sco17 bu işin içindeymiş bu sohbetten Ctrl_Q

bunların işi saldırı felen yok ya

Bu iş nedir cidden ? Oyun mu oynuyorsunuz bizimle ya ? !
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
tamam konuyu kilitleyin olay büyüdü
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bu konuda kilitlenmiştir.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü: