Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İstanbulda Okullar Tatil
İstanbul'da anaokulları ile, ilk, orta ve liseler yarın tatil ilan edildi

Kaynak: http://www.mynet.com/haber/guncel/share-1641690-1?utm_medium=copy

BEKLELEN KAR GELDİ İstanbul akşam saatlerinden itibaren kar yağışının etkisi altına girdi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü ve AKOM meteoroloji birimi İstanbul'un bugün akşam saatlerinden itibaren kar yağışının etkisi altına gireceğini açıkladı. Yapılan uyarıda kritik saatlerin 16:00 ile 17:00 olduğuna dikkat çekildi. Ancak kar yağışı saat 18:00'de başladı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi yazılı bir açıklama yaparak, Meteoroloji Genel Müdürlüğü ve AKOM meteoroloji biriminin tahminlerine göre İstanbul bugün akşam saatlerinden itibaren kar yağışının etkisi altına gireceğini belirtti. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde yapılan açıklamaya göre, belediyenin kış şartlarıyla mücadele ekipleri AKOM'un yönetiminde olumsuzluklara karşı hazır bekletiliyor. Ekipler ana arterlerde ve çevre yollarında muhtemel olumsuzluklara karşı teyakkuzda durumuna getirildi. Alınan meteorolojik bilgiler doğrultusunda yağışın saat 16.00-17.00 arasında İstanbul'da etkili olacağı tahmin edildi.

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hemen İstanbul'a taşınmalıyım  :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Anadolu yakasında oturuyorum kar bile yok hiç bir yerde kar yok ama tatil. Zaten Üniversite 1 de okuyorum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İstanbul/Tuzlada 1 Gram Kar Yok Okul Tatil Suan Sevinçten Camdan Atlıyacağım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet ama kar olmadan tatilse ful hafta tatil olmalı zira bu hafta kar var :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-01-2015 Saat: 22:15)Stilinski Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Anadolu yakasında oturuyorum kar bile yok hiç bir yerde kar yok ama tatil.  Zaten Üniversite 1 de okuyorum :)

(05-01-2015 Saat: 22:15)Corleone Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İstanbul/Tuzlada 1 Gram Kar Yok Okul Tatil Suan Sevinçten Camdan Atlıyacağım.

Daha ne istiyorsunuz bedavadan tatil, keyfini çıkarın. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Oh ne güzel İstanbul'da tatil oranın soğunuda biz İzmir liler çekiyoruz.Bize tatil değil :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Antalya'da yaşıyorum Kar'dan tatil gelir diye bir beklentim yok maleseff..
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-01-2015 Saat: 22:18)Grafikeriniz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Antalya'da yaşıyorum Kar'dan tatil gelir diye bir beklentim yok maleseff..

aynen :D Antaya - Manavgat :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ünv 1 de okuduğum için yararı olmadı :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bize Kazanç Yok,Tatil Etmemek İçin 3 Metre Karda Kampüse Kepçe Yollarlar.Halbuki İstanbuldayız,Yine Aynı Şehir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çile bülbülüm çile. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Oh iyi tatiller size paşalar biz bursa olarak karı bekliyoruz inşallah gelirde bizede tatil olur
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-01-2015 Saat: 22:19)Stilinski Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ünv 1 de okuduğum için yararı olmadı :)

Hangi Bölüm ?Neresi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
yAElz0.jpg

Gram kar yok. Usenmeyip çektim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bakırköy'de bir gram kar yok ama eminmisiniz ? Arkadaşta aradı öyle duymuş.
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tatil olcak kadar kar yokki :D istanbulda oturuyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Antalya günlük güneşlik denize bile girilir..
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-01-2015 Saat: 22:27)ufufuk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tatil olcak kadar kar yokki :D istanbulda oturuyorum

aynen hatta hiç kar yok ?
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-01-2015 Saat: 22:27)Falcon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bakırköy'de bir gram kar yok ama eminmisiniz ? Arkadaşta aradı öyle duymuş.

Kesin ama kesin doğrudur. Attığım fotoğraf Kadıköy ilçesi.
yAElz0.jpg
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

500000 -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping