Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
forumumda katagorileri&forumları açan kişiye 3 rep
arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi forumumda tüm katagorileri açana 3 rep vercem forumum oyuntorrent.10tr.net repleri hemen vericem katagorilerde gerekli olanları açıcaksınız tüm oyun gatagorileri forumları açılması lazım 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
10tr.net'te Torrent Forumlarının Açılmasının Serbest Olduğunu Bilmiyordum ? Sonuçta Warez Paylaşım Yapılıyor,Steamdan 20 TL'ye Alınabilen ve İndirime Giren Skyrim:Legendary Edition'ın 20 TL'ye Düştüğü İndirim Sırasında(1 Gün) Yasadışı Yollardan 600'den Fazla Kere Kurulduğunu Biliyor Muydunuz ? Rockstar Games GTA V'i Neden 1 Yıl Sonraya PC Versiyonunu Hazırladı Sanıyorsunuz ?Para Kazanacağını Garanti Etmek İçin.İdda Ediyorum Türkiye'den En Fazla 3000 Kişi PC Versiyonunu Orjinal Alacak.Gerisi Torrent.Firmalar Batıyor.Oyunlar Satışa Sunulmadan 2 Gün Önce Torrent Sitelerine Düşüyor.(ThePirateBay Özellikle)CoD:Advanced Warfare'nin Satışa Sunulmadan 2 Gün Önce Torrent Sunucularında Bulunduğunu Biliyor Muydunuz ?Korsana Kesinlikle Karşıyım.Buyurun Bilgisayarıma Bakalım,1 Tane Bile Cracked Program ve Oyun Yok.20 TL'den 200 TL'ye..Herkesi Bu Hassasiyeti Göstermeye Davet Ediyorum..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-01-2015 Saat: 20:09)Legendary Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 10tr.net'te Torrent Forumlarının Açılmasının Serbest Olduğunu Bilmiyordum ? Sonuçta Warez Paylaşım Yapılıyor,Steamdan 20 TL'ye Alınabilen ve İndirime Giren Skyrim:Legendary Edition'ın 20 TL'ye Düştüğü İndirim Sırasında(1 Gün) Yasadışı Yollardan 600'den Fazla Kere Kurulduğunu Biliyor Muydunuz ? Rockstar Games GTA V'i Neden 1 Yıl Sonraya PC Versiyonunu Hazırladı Sanıyorsunuz ?Para Kazanacağını Garanti Etmek İçin.İdda Ediyorum Türkiye'den En Fazla 3000 Kişi PC Versiyonunu Orjinal Alacak.Gerisi Torrent.Firmalar Batıyor.Oyunlar Satışa Sunulmadan 2 Gün Önce Torrent Sitelerine Düşüyor.(ThePirateBay Özellikle)CoD:Advanced Warfare'nin Satışa Sunulmadan 2 Gün Önce Torrent Sunucularında Bulunduğunu Biliyor Muydunuz ?Korsana Kesinlikle Karşıyım.Buyurun Bilgisayarıma Bakalım,1 Tane Bile Cracked Program ve Oyun Yok.20 TL'den 200 TL'ye..Herkesi Bu Hassasiyeti Göstermeye Davet Ediyorum..

Kafam patladı O.o

- Bence üç repe hiçkimse açmaz, en iyisi sen kendin aç.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Özele gelin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-01-2015 Saat: 20:09)Legendary Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 10tr.net'te Torrent Forumlarının Açılmasının Serbest Olduğunu Bilmiyordum ? Sonuçta Warez Paylaşım Yapılıyor,Steamdan 20 TL'ye Alınabilen ve İndirime Giren Skyrim:Legendary Edition'ın 20 TL'ye Düştüğü İndirim Sırasında(1 Gün) Yasadışı Yollardan 600'den Fazla Kere Kurulduğunu Biliyor Muydunuz ? Rockstar Games GTA V'i Neden 1 Yıl Sonraya PC Versiyonunu Hazırladı Sanıyorsunuz ?Para Kazanacağını Garanti Etmek İçin.İdda Ediyorum Türkiye'den En Fazla 3000 Kişi PC Versiyonunu Orjinal Alacak.Gerisi Torrent.Firmalar Batıyor.Oyunlar Satışa Sunulmadan 2 Gün Önce Torrent Sitelerine Düşüyor.(ThePirateBay Özellikle)CoD:Advanced Warfare'nin Satışa Sunulmadan 2 Gün Önce Torrent Sunucularında Bulunduğunu Biliyor Muydunuz ?Korsana Kesinlikle Karşıyım.Buyurun Bilgisayarıma Bakalım,1 Tane Bile Cracked Program ve Oyun Yok.20 TL'den 200 TL'ye..Herkesi Bu Hassasiyeti Göstermeye Davet Ediyorum..

nedemek istediğini anlayamadım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-01-2015 Saat: 20:13)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Kafam patladı O.o

- Bence üç repe hiçkimse açmaz, en iyisi sen kendin aç.
yorucu oluyor tasarım yapıyorum kötü olunca bırakıyorum yenisini yapıyorum biraz yorucu oluyo
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-01-2015 Saat: 20:17)Lateinbox™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Özele gelin.

geldim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping