Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#Power Tema Sorumlusu Başvurusu
Zaman herşeyin ilacıdır diye bi laf var.Bunu demek isterdim fakat diyemiyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İlacında fazlası zarar, bir insanı öldürür. @Kaily ancak adminlere başvurabilirsin TaaRRuZ hocamıza felan :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mert helper ile ayni kaderdesin
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bugün her şey patlak verdi :) Bir destek bir özel hayat :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-02-2015 Saat: 22:13)Yurisa Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-02-2015 Saat: 22:10)kamil55 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: admine mesaj attım biz powerla 2-3 aydır bölüm şefiyiz hocalarımız yeni geldi döndüler ama bir anda bş oldular ben  haketmiyorum tema uplouder,kategori şefini ama power hakkediği halde alamıyor anlamış değilim.

Kesinlikle acik konuscam tugrul bsna gore bs yi bile haketmiyor hic paylasmlar, yardimlari yok anca oyun konusuna yorum atiyor. @asipatron adaletsizlik konusunda %100 haklisin.

Birşey Diyimmi Sana Kaç Gündür Foruma Giremiyorum İnternetim Yüzünden Girsemde Çok Yavaşlıyodu Nedense Bugün Düzeldi Destek Vermek İçin Ve Konu Açmak İçin İnternet Feci Yavaştı
Ekleme Yazdımmı Bilmiyorum Başarılar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-02-2015 Saat: 22:24)Tugrul Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-02-2015 Saat: 22:13)Yurisa Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-02-2015 Saat: 22:10)kamil55 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: admine mesaj attım biz powerla 2-3 aydır bölüm şefiyiz hocalarımız yeni geldi döndüler ama bir anda bş oldular ben  haketmiyorum tema uplouder,kategori şefini ama power hakkediği halde alamıyor anlamış değilim.

Kesinlikle acik konuscam tugrul bsna gore bs yi bile haketmiyor hic paylasmlar, yardimlari yok anca oyun konusuna yorum atiyor. @asipatron adaletsizlik konusunda %100 haklisin.

Birşey Diyimmi Sana Kaç Gündür Foruma Giremiyorum İnternetim Yüzünden Girsemde Çok Yavaşlıyodu Nedense Bugün Düzeldi Destek Vermek İçin Ve Konu Açmak İçin İnternet Feci Yavaştı

Yurisa genel olarak bahsediyor son zamanlarda girememenden deil..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-02-2015 Saat: 22:17)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İlacında fazlası zarar, bir insanı öldürür. @Kaily ancak adminlere başvurabilirsin TaaRRuZ hocamıza felan :)

Bişey değişmeyeceği için boşa kelime sarfetmeyeyim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=72350 herkez baksın o zaman konuya haksızlık var.

@Yurisa @Kaily @Tugrul @#Power
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tartışma yaratacak veya yaratmaya dair kelimeler kurmayınız, lütfen konuyu amacından saptırmayın arkadaş tema sorumlusu adayı olmak istiyor sadece başarılar dileklerinizi yazarsanız daha iyi olur.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-02-2015 Saat: 22:29)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tartışma yaratacak veya yaratmaya dair kelimeler kurmayınız, lütfen konuyu amacından saptırmayın arkadaş tema sorumlusu adayı olmak istiyor sadece başarılar dileklerinizi yazarsanız daha iyi olur.

Aday değil Tema sorumlusu olmak istiyorum bundan sonra :)
Adaylık da iyi ona da şükür ederim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Yurisa Teşekkür ederim görüşün için. Bildiklerim ve gördüklerimiz çok açık zaten :)
@#Power Sakin ol Mert, kendine bir süre belirle ve sabırla bekle. Mesela 5 gün.. 5 gün çok çabala en iyi performansını koy ortaya. Destek için gerçekten şanssın. Senin gibi saygılı yöneticilere hasret kalacak bu site böyle giderse. Sistem çok değişmeye başladı :) Yinede karar senin kararın kardeşim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-02-2015 Saat: 02:44)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Yurisa Teşekkür ederim görüşün için. Bildiklerim ve gördüklerimiz çok açık zaten :)
@#Power Sakin ol Mert, kendine bir süre belirle ve sabırla bekle. Mesela 5 gün.. 5 gün çok çabala en iyi performansını koy ortaya. Destek için gerçekten şanssın. Senin gibi saygılı yöneticilere hasret kalacak bu site böyle giderse. Sistem çok değişmeye başladı :) Yinede karar senin kararın kardeşim.

Çok teşekkür ederim yorumun için @ASiPaTRoN Kaan abi :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bazen adminlerin beni kaale almadığını düşünüyorum..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel Mi Desem Ne Desem Artık .. ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hiç bir admin başvurumla ilgili çıtını bile çıkarmıyor... Diğer başvurularda illaha ki başvuruyla ilgili mesajlar var. İncelemeye alınmıştır vb. Ben incelenmiyorum galiba ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
- Konu Güncel.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Günceldir..