Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#Power Tema Sorumlusu Başvurusu
Değerlendirecek misiniz ? @admin ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Thumbs Up 
Hakediyorsun 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler. @Novruz bir şey yazmıyon bakıyorum :=)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Görmemiş Kardeşim.Başarılar Mert Hak Ediyorsun :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-02-2015 Saat: 15:02)Novruz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Görmemiş Kardeşim.Başarılar Mert Hak Ediyorsun :)

Sağol Novruz :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sadece "güncel"..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
# Update #
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bir el atın. @karanlık-61 ...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@#Power bir aralar 25 tema sınırı vardı sanırım. Yeni sisteme geçilince kalkmış yada kaldırılacak olabilir. Tema paylaşımlarını biraz arttırırsan iyi olur bence..

Başarılar Dilerim..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
25 tema mı ? Çok daha fazlası var bende FTP'mi açtırmayın şimdi.
Tugrul'a ve Batuhann'a ne diyeceksin @Edward ?
Bugün yürek yedim ben yapılmayacak bir işe kalkıştım :P
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-02-2015 Saat: 22:03)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 25 tema mı ? Çok daha fazlası var bende FTP'mi açtırmayın şimdi.

Dövseydin bide :) İyi bişey dedi sana onların istisna olduğunu hepimiz biliyoruz zaten :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-02-2015 Saat: 22:03)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 25 tema mı ? Çok daha fazlası var bende FTP'mi açtırmayın şimdi.

@#Power dediğim gibi bir zamanlar böyle bir sınırlama vardı. Kalkmış olabilir, tam bilgim yok...

koyu yazdığım yer bir önceki mesajımda da bahsedilmişti tarafımca..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

O yetkiyi en çok hakedenlerden birisin biraz sabret emeğinin karşılığını verir adminler ^^
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-02-2015 Saat: 22:01)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @#Power bir aralar 25 tema sınırı vardı sanırım. Yeni sisteme geçilince kalkmış yada kaldırılacak olabilir. Tema paylaşımlarını biraz arttırırsan iyi olur bence..

Başarılar Dilerim..

Tugrul -,-
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-02-2015 Saat: 22:06)Falcon Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

O yetkiyi en çok hakedenlerden birisin biraz sabret emeğinin karşılığını verir adminler ^^

Milletin görüşü adminleri ilgilendirmiyor maalesef..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
admine mesaj attım biz powerla 2-3 aydır bölüm şefiyiz hocalarımız yeni geldi döndüler ama bir anda bş oldular ben haketmiyorum tema uplouder,kategori şefini ama power hakkediği halde alamıyor anlamış değilim.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-02-2015 Saat: 22:10)kamil55 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: admine mesaj attım biz powerla 2-3 aydır bölüm şefiyiz hocalarımız yeni geldi döndüler ama bir anda bş oldular ben  haketmiyorum tema uplouder,kategori şefini ama power hakkediği halde alamıyor anlamış değilim.
Aynen Öyle Malesef.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-02-2015 Saat: 22:10)kamil55 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: admine mesaj attım biz powerla 2-3 aydır bölüm şefiyiz hocalarımız yeni geldi döndüler ama bir anda bş oldular ben  haketmiyorum tema uplouder,kategori şefini ama power hakkediği halde alamıyor anlamış değilim.

Kesinlikle acik konuscam tugrul bsna gore bs yi bile haketmiyor hic paylasmlar, yardimlari yok anca oyun konusuna yorum atiyor. @asipatron adaletsizlik konusunda %100 haklisin.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben bu yetki meselesi yüzünden banlandım. Sadece sabır, evet sende sabır taşı değilsin bilirim nasıl olduğunu. Ama adminimize Özel mesaj atarak uygun bir dille anlatabilirsin durumu :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben zaten o kadar sabreden biri değilim.. Admine de bir şeyler söyledim ne yaptı bilmiyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping