Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ADMİN seni İlgilendiriyor Bakarmmısın......
http://arsivforum.10tl.net/ ve

http://wolfteamfrmhack.10tl.net/index.php

burdaki admin ıp larına bakın ve bu forumdaki ıplerle eşleştirin sahtekar armızda.

yani http://wolfteamfrmhack.10tl.net/index.php daki admin ıp sıne bakın en günceli o dur.

ve o forum elimzden alındı admin isterse msn felanda verirm.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bu konuyla admin ilgileniyor dolandırmadığı kişi kalmamış zaten eğer olaylar kötüye giderse bilişime bile gidebilir..!
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-03-2012 Saat: 02:57)kalls Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bu konuyla admin ilgileniyor dolandırmadığı kişi kalmamış zaten eğer olaylar kötüye giderse bilişime bile gidebilir..!

O kadar değil.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-03-2012 Saat: 03:10)AlonsoHoffman Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(04-03-2012 Saat: 02:57)kalls Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bu konuyla admin ilgileniyor dolandırmadığı kişi kalmamış zaten eğer olaylar kötüye giderse bilişime bile gidebilir..!

O kadar değil.

allonso adam taklit yaparak milleti kandırıyor

şimdiye kaç kişiyi kandırmıştır bende mağdurum o yüzden böle demiyelim bilişime gidmesse ben savcılıga suç duyurusu yaparım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-03-2012 Saat: 03:12)CTRL_Q Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

O kadar değil.

şimdiye kaç kişiyi kandırmıştır bende mağdurum o yüzden böle demiyelim bilişime gidmesse ben savcılıga suç duyurusu yaparım.

Siz de haklısınız. Eğer IP numarası varsa ki var çok zorlamaz. Fakat bilişim suçları ilgilenir mi bilmem.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-03-2012 Saat: 03:16)AlonsoHoffman Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(04-03-2012 Saat: 03:12)CTRL_Q Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

O kadar değil.

Siz de haklısınız. Eğer IP numarası varsa ki var çok zorlamaz. Fakat bilişim suçları ilgilenir mi bilmem.

ben yaparım çünkü ortada sahtekarlık var. dolandırcılık var.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-03-2012 Saat: 03:55)Ares Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bakıyorumda konu ile alakasız post kasıyorsunuz ayıp başka bir bilgi yoksa anlamsız post kasmayalım lütfen

iyiforumlar

ares ben post ksma derdinde diyilim bunu unutma
sadece forumlarımın kurtrılmasını sitoyrum ...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
evet benimde çaldı sitemi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform