Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kategorileri Nasıl Renkli Yaparız
Örnek : 

6l5O5P.jpg
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Demo: Wtsupport.10tr.net :D xD
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Nasıl yaptıgınızı soylerseniz +Rep
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Site adresi belirtin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(27-12-2014 Saat: 22:41)#Tech Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Demo: Wtsupport.10tr.net :D xD

Boş boş yorum atma post kasıyorsun.

Buyur;

PHP Kod:
<font color="pink">Kategori Adını Yazınız</font
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(27-12-2014 Saat: 22:44)Henry Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(27-12-2014 Saat: 22:41)#Tech Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Demo: Wtsupport.10tr.net :D xD

Buyur;

PHP Kod:
site adresini vermedenn destek vermek yasak.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Buyur;

PHP Kod:

Yav ne taktn sen şu post durumuna? Napcam 1,000 yorumumum olsa napcam gidip yetkimi alacam? Paramı kazancam? Yooo.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
oxyfrm.10tr.net
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(27-12-2014 Saat: 22:46)#Tech Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Buyur;

PHP Kod:

Yav ne taktn sen şu post durumuna? Napcam 1,000 yorumumum olsa napcam gidip yetkimi alacam? Paramı kazancam? Yooo.

henry sonuna kadar haklı.

senin boş yorum destek vermedikten post kastıktan sonra bu forum'un en anlamı kalır para kazanıp kazanmayacağın bizi ilgilendirmez.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
İlgilendirdiğini ne zaman dedim bi sorun çıkartmayn be 2 dakka espiriye gelmiyonuz. Yazık!
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(27-12-2014 Saat: 22:52)#Tech Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İlgilendirdiğini ne zaman dedim bi sorun çıkartmayn be 2 dakka espiriye gelmiyonuz. Yazık!

Bak çocuk.O ünlemi kaldır yoksa ban yiyeceksin.Forum kurallarını okumadınmı ? Milletşimdi sana taktım sanacak.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Pekiya nasıl parlaklaştıracaz ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(27-12-2014 Saat: 22:52)#Tech Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İlgilendirdiğini ne zaman dedim bi sorun çıkartmayn be 2 dakka espiriye gelmiyonuz. Yazık!

Bende ilgilendirir diye birşey demedim sorunu sen çıkartıyorsun espiri yapacaksan git geyik forumuna orda ne yapıyorsan yap

Yazık ''!'' yazacak birşey yok ortada ünlemi kaldır.

seni uyarmak haddime değil ama böle yorumlarla insanın sinirini bozmaya mahkumsun.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(27-12-2014 Saat: 22:54)Henry Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Bak çocuk.O ünlemi kaldır yoksa ban yiyeceksin.Forum kurallarını okumadınmı ? Milletşimdi sana taktım sanacak.

Konuyu baltalamayı ve tartışmayı kesinde arkadaşa yardımcı olun konu nereden nereye gelmiş.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konuyu açan kişi pişman olmuştur açtığına . Bırakın ünlem koysun gereksiz yorumlar atsın cezasını siz mi vereceksiniz? Yetkililer gereğini yapacaktır siz daha çok büyütüyorsunuz.
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

PGM
Teşekkür verenler:
Konu Tartışmaya Dönecek Kilit.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(27-12-2014 Saat: 23:00)Tugrul Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konu Tartışmaya Dönecek Kilit.

Unuttun sanırsam, görevini biraz düzgün yapmaya çalış.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ufufufufufuffufuk; "bizi ilgilemdirmez" diyen kim? Neyse yorum atmimde büyumesn,+-/)(*&%#@
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Forumda Değildim Yeni Oturdum Pc Ye + Sunucu yuku fazla oldugundan moderation.php devre disi birakildi Hatası Kilitleyemiyorum
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping