Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Geçmiş Olsun | Özgün Forum :(
(22-12-2014 Saat: 20:42)ufufuk Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(22-12-2014 Saat: 19:13)#Pøwér™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(22-12-2014 Saat: 19:12)ufufuk Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-12-2014 Saat: 14:29)#Pøwér™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-12-2014 Saat: 21:46)Teknology Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Senin ahmaklığın, olur olmadık herkese yetki vermeyeceksin.

İnsan destek vermeye moral düzeltmeye çalışır. Senin yaptığına bak. Onu biz de biliyoruz. Kişi forumda en çok konusu olan kişiydi nasıl güvenmeyeyim sence ?
evet okudum. ve gayette iyi anladım demekki yeteri kadar hakkında tanıklığın yok :)

Hem mesajdan bir şey anlamadım + flood yapıyorsun ?

konuyu kendince kazanmak istiyorsan anlamassın flood yanlışlıkla oldu sırf bu konuda post kasılıyor benim görüşüm bu adminimize ö.m atmışşın ilgilenecektir ne gerek vardı bu konuya ? :)
Kim gereksiz mesaj atıyormuş gördük..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yapılacak bişey yok konular gitmiş olayın olduğu tarihten önce ne zaman yedeği alınmışsa admin yuklemesini rica edin.
Elle konular açılması saçma olur o arkadaşa burada ceza veremeyiz normalde ama bu bir saldırı ve zarar niteliğinde 10tl.nete gereken ceza verilmesi gerekecek.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-12-2014 Saat: 21:34)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yapılacak bişey yok konular gitmiş olayın olduğu tarihten önce ne zaman yedeği alınmışsa admin yuklemesini rica edin.
Elle konular açılması saçma olur o arkadaşa burada ceza veremeyiz normalde ama bu bir saldırı ve zarar niteliğinde 10tl.nete gereken ceza verilmesi gerekecek.

Admin yaklaşık 1 haftadır işlerim var diyor :) Şimdi tekrar rica edeceğim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping