Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Geçmiş Olsun | Özgün Forum :(
Her şeyi admine attığım özel mesaj anlatıyor.
Alıntı:Merhaba adminim ,
Forumum ( http://ozgunforum.10tr.net/ ), forumuma bir şaka yapmak istemiştim. Gerçekten biraz psikolojik/ailesel sorunlar yaşadığım için sıkılmıştım. Şöyle bir şakaydı ; forum hacklendi diye. Duyuruya falan yazdım. Kendimi banlı gösterdim. (Keşke hiç yapmasaymışım) Sonra da bizim forumda s.mod vardı. (Bu arada şakaya inanan birkaç arkadaş olmuştu sonra onlara şaka olduğunu söylemiştim). Birisi forum hacklendi mi diye konu açtı. Sonra s.mod da Evet yazdı. Ve benim konularımı ve mesajlarımı silmiş. Ve bir de admin adayı vardı (Tugrul) ona da aynı şekilde yaptı. Sonra da özür diledi. Ben de çok sinirlendim falan filan. Sonra baktım daha fazla konu silmeye başlamış. (Tabii burada salaklık bende adamı hala banlamamışım.) Sonra banladım onu. Forumda baya bir mesaj gitti. 1000 küsür mesaj vardı şimdi galiba 200 küsür bir şey. O kişi de forumda en çok konu açan kişiydi. Neden böyle bir şey yaptı hiç anlamadım. Bu kadar da art niyetli insan görmedim. Geçen sefer forumfun da da olmuştu bu. Ben de orada admindim. Lütfen bu olay için beni affedin ve forumu yakın bir tarihe geri alın. Tabii ne kadar alabilirseniz. 1 hafta öncesine bile alsanız durum yine kötü olacak. Ama ona da razıyım. Çünkü son 1 haftada baya bir konu artışı vardı.

Sevgiler , saygılar..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok Geçmiş Olsun O Kadar Emek Bosuna Gitti :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Geçmiş Olsun :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dersimi aldım. Güvendiğim arkadaşlar dışında bir daha kimseye mod üstü yetki vermem.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Forum Hacklendimi Sorusunu Ben Atmısım Ozgun Foruma :/
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-12-2014 Saat: 19:04)SunXDizayn Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Forum Hacklendimi Sorusunu Ben Atmısım Ozgun Foruma :/

Senin suçun yok suç bende :/
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Geçmiş Olsun Güvenilir İnsanlar Bulmak Zor İnsan Artık Küçücük mod Kp yi bile veremiyor güvensizlikten :( 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben olsam modluk bile vermem..
- Geçmiş olsun inşallah istediğin tarihe geri alır..
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Power Takma Tarihi Geri Alınmasa Bile Biz Yine Kasarız :)
Ben Yarın Okula Gitmicem 500 Konu Açarım Rahat
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-12-2014 Saat: 19:06)tugrul Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Power Takma Tarihi Geri Alınmasa Bile Biz Yine Kasarız :)
Ben Yarın Okula Gitmicem 500 Konu Açarım Rahat

Hayır. Sakın istemiyorum. Forum için okulundan olma.

Teşekkürler desteğiniz için.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ondan Değil Bugün Ödemişe Gitcez Geç Gelicez Ondan Gitmicem
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-12-2014 Saat: 19:09)tugrul Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ondan Değil Bugün Ödemişe Gitcez Geç Gelicez Ondan Gitmicem

Gezi mi yapacaksınız :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayır Ödemişte Arkadaşım Var 1 Yıldır Görmüyom Onun Yanına Gitcem Sabah Ben Erkenden Başlarım Konu Açmaya :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-12-2014 Saat: 19:05)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben olsam modluk bile vermem..
- Geçmiş olsun inşallah istediğin tarihe geri alır..

O kişinin aklı da belli. ip adresini değiştirmeden yeni bir hesap açtı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-12-2014 Saat: 19:10)tugrul Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hayır Ödemişte Arkadaşım Var 1 Yıldır Görmüyom Onun Yanına Gitcem Sabah Ben Erkenden Başlarım Konu Açmaya :)

Tamam anladım :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-12-2014 Saat: 19:10)tugrul Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hayır Ödemişte Arkadaşım Var 1 Yıldır Görmüyom Onun Yanına Gitcem Sabah Ben Erkenden Başlarım Konu Açmaya :)

Şimdi aklıma geldi. Konu açma. Admin forumu geri alırsa senin konular da gider :) Eğer geri almazsa açarız konu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-12-2014 Saat: 19:13)#Pøwér™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Şimdi aklıma geldi. Konu açma. Admin forumu geri alırsa senin konular da gider :) Eğer geri almazsa açarız konu.

Tamam Geri Alınsın Yine Açıcam :) 500 Rahat
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-12-2014 Saat: 19:14)tugrul Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-12-2014 Saat: 19:13)#Pøwér™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Tamam Geri Alınsın Yine Açıcam :) 500 Rahat

Tamam ama geri alınmasını bekleyeceksin :D Salaklık yapmayalım hemen. Bugün mat. ödevi de vardı pff. Gece yarısına kadar yapıcam şimdi ödevi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
 Gecmis olsun :(
 adminin imzasindada yazdigi gibi ''Olur olmadık herkese, tanımadıklarınıza adminlik vermeyiniz. kendinizi adminlikten atmayın,grup ayarlarıyla fazla oynamayın.''
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Geçmiş olsun,grafiker olduğum sitede böyle birşey olmasına üzüldüm doğrusu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping