Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yorum Taşıma
http://havayorum.10tr.net/index.php sitemde yapılan yorumları tikliyorum, taşımak istiyorum başka bir konuya ama seçmediniz diyor. APART1 temâsı. Ne yapacağım ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
yorum taşıma diye birşey yok diye biliyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
yorumu işaretli sağdan altta moderatör araçlarıyla taşı
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-12-2014 Saat: 00:09)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: yorumu işaretli sağdan altta moderatör araçlarıyla taşı
    Seçtim ama gözükmüyor işte hocam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hmm anladım seçtiniz halde seçmiyor doğru mu anlıyorum.
Yanında tiki işaretliyordunuz fakat ama moderator araçları bunu algılamıyor eğer öyleyse bunu çözümü admin nikli admin yapabilir sistemsel sitenizi yedeklerini alıp yeniden yüklenmeli
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
karanlık hocam o temadan kaynaklı örnek : benim fmaster.10tr.net sitemde soft flatda sorun yoktu yapabiliyordum ama wtsupport v2 temasında yapılmıyordu.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping