Konuyu Oyla:
  • Toplam: 3 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sahte hesap
(02-03-2012 Saat: 19:35)kallström Nickli Kullanıcıdan Alıntı: size hiç bir şey demiyorum gerekeni admin yapar isteiğinizi diyin böyle emek hırsızlığı yapıyorsunuz... utan mıyorsunuz bide..
ya ben gerçekten bıktım ya sinirden titriyorum şuan :@@@@@@ sen şimdi böyleysen büyüyünce ne yaparsın bilmiyorum
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
'85.103.38.101' için IP arama sonuçları
IP Adresi Sonuç
85.103.38.101 Kayıt Olunan IP: kalls
85.103.38.101 Son Görülen IP: kalls
85.103.38.101 Son Görülen IP: Trajedy

'65.49.14.88' için IP arama sonuçları
IP Adresi Sonuç
65.49.14.88 Son Görülen IP: kallström
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kayıt olunan ip' ye bakın.[/align]
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bu arada izlenimler Sonucum:

Kalss In Konuşması Türkçe yani.
Kallström'ün Konuşması Emoca bir tarz gibi. türkçeyi katlediyor.

Ayrıca AlonsoHoffmanın Kuzenı OLduğuna Göre. Alonso Hoffman Haklı Yalan Sölücek hali yok ama.

Bir resim atın. gereken yapılsın ;)

bu kanıtlar pek yeterli değil gerçekten
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Resim o anda almak aklıma bile gelmedi keşke aldaydım.Olayı baştan anlatayım ben size.İlk önce bu arkadaş beni ekledi msn'de.Bana 10tl desteğin adminiyim dedi.Bana Travian'la ilgili kurduğu bir siteye üye çekmemi istedi.Bende admin diye istediğiniz yaptım.Sonra ben ona bölüm şefi olmak için neler yapmam gerektiğini sordum.Oda bana 250 mesaj 45 konu dedi.Kesin yaparsın bunları başvur yaparım dedi.Sonra ben bunların hepsini yaptım teker teker.Sonra ise benden bölüm şefi puanıma bakmak için kullanıcı adımı ve şifremi istedi.Bende ona direk verdim Souçta admin diye.Olay böyle gerçekleştir.Şifremin değiştirildiğini anladım.Şimdide yaptığı davranışları görüyorsunuz.O kişi beni şu msn adresiyle kandırdı:aasi.cocuk1992@hotmail.com
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ah ah, Keşke İnanmasaydınız Ben gerçek admin bile olsa emin olmadan şifre mifre vermem.

ayrıca admin neden istesinki ? istese kendi alır.

ya şimdi travian sitesini bana ömden atın

bildiğim siteyse. o kişiyi biliyorum ;;)

hacker biri. verin siz siteyi
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Özel mesaj alamıyorsunuz burdan atıyorum.Link
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hatırlamıyorum araştırma yapıcağım

bir travinı olan biri vardı adı piskan o dur yada değildir.

Yok O Değil ama gönlünüz rahat olsun araştırıcam
Bana bir açıklama yapılsın bu kim ?

Trajedy
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
ya inanmayın sizleri kandırıyor buu kanıtı yok bişeyi yok ben hesabım diye post kasıyor emek veriyoruz benim diye konu açıyor inan mayın...

1 türkçem'me laf söylemeyiniz. AlonsoHoffman kuzeni diye böyle bir sahtekarlık yapıyor zatten sizde inanıyorsunuz.ya
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-03-2012 Saat: 20:59)kallström Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ya inanmayın sizleri kandırıyor buu kanıtı yok bişeyi yok ben hesabım diye post kasıyor emek veriyoruz benim diye konu açıyor inan mayın...

1 türkçem'me laf söylemeyiniz. AlonsoHoffman kuzeni diye böyle bir sahtekarlık yapıyor zatten sizde inanıyorsunuz.ya

Trajedy kimdir açıklayayım. Adı Batuhan. Abisidir. Kuzenimdir oda yani.

Sahte Kallström sen kime sahtekar diyorsun ? Yazdığın kelimelere dikkat et !
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Nezaman Çalındığını idda ediyorsunuz

saati alayım _?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bu işe karışmak istemiyordum.Fakat kallström artık y.ettin.Kardeşimin adminle konuştuğunu biliyordum.Daha doğrusu sahte adminle.Fakat şifresini istediğini bilmiyordum.Bana daha sonradan söyledi.Kallström emek hırsızlığı diyip duruyorsun.Peki şu anda senin yaptığın ne?!! Haksız yere emeğin çalıyorsun kardeşimin.Diyeceklerim bu kadar.Gereği yapılacaktır.Haklı olanda kazanacaktır zaten....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-03-2012 Saat: 21:10)OnuR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Nezaman Çalındığını idda ediyorsunuz

saati alayım _?
Pazar akşamı 22:00 gibi hesabım çalındı.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-03-2012 Saat: 21:17)Trajedy Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu işe karışmak istemiyordum.Fakat kallström artık y.ettin.Kardeşimin adminle konuştuğunu biliyordum.Daha doğrusu sahte adminle.Fakat şifresini istediğini bilmiyordum.Bana daha sonradan söyledi.Kallström emek hırsızlığı diyip duruyorsun.Peki şu anda senin yaptığın ne?!! Haksız yere emeğin çalıyorsun kardeşimin.Diyeceklerim bu kadar.Gereği yapılacaktır.Haklı olanda kazanacaktır zaten....

bu sahtekar daha cıktı arkadaşlar kendi gözünüzle görüyorsunuz her telden başka hesab açım benim hesabım bu sefer de kardeşim diyor .. lütfen post kasarak bi yere varamasınız....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-03-2012 Saat: 21:20)kallström Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-03-2012 Saat: 21:17)Trajedy Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu işe karışmak istemiyordum.Fakat kallström artık y.ettin.Kardeşimin adminle konuştuğunu biliyordum.Daha doğrusu sahte adminle.Fakat şifresini istediğini bilmiyordum.Bana daha sonradan söyledi.Kallström emek hırsızlığı diyip duruyorsun.Peki şu anda senin yaptığın ne?!! Haksız yere emeğin çalıyorsun kardeşimin.Diyeceklerim bu kadar.Gereği yapılacaktır.Haklı olanda kazanacaktır zaten....

bu sahtekar daha cıktı arkadaşlar kendi gözünüzle görüyorsunuz her telden başka hesab açım benim hesabım bu sefer de kardeşim diyor .. lütfen post kasarak bi yere varamasınız....
Bak kardeşim benim ne zman üye olduğum görülüyor ve aynı ip olduğumuzuda yetkililer görebilir.artık karışmayacağım.

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
bende bu konunun üzerine yürüyeceğim
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-03-2012 Saat: 21:24)Trajedy Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Bak kardeşim benim ne zman üye olduğum görülüyor ve aynı ip olduğumuzuda yetkililer görebilir.artık karışmayacağım.

ne zaman üye olduğun fark edmez biri kuzenim biri kardeşim diyor Sahtekar sizsiniz ama farkında deilsiniz.. lütfen emek hırsızlığına artık son verin mağsumların hesabınlarını bu hesab benin diye orataya cıkmayınız...!!!

(02-03-2012 Saat: 21:24)Trajedy Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

ne zaman üye olduğun fark edmez biri kuzenim biri kardeşim diyor Sahtekar sizsiniz ama farkında deilsiniz.. lütfen emek hırsızlığına artık son verin mağsumların hesabınlarını bu hesab benin diye orataya cıkmayınız...!!!
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Daha önce kimse bu hesabımı biri çaldı dememişti ama ?
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
küçük bir incelemenin ardından
kalls arkadaşımın haklı olduğu yargısına vardım
delilerin ışığında kalls suçsuzdur
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
ya bukadar tartısmaya gerek yok

kallstromun kayıt olduu ıpa bakın eğer kals kulanıcısı ile aynıysa kals haklıdır !
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping