Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üye Kayıt Formundaki Güvenlik Sorusu
    Güvenlik sorusunu her ne şekil olursa olsun gireyim gene yanlış diyor, arkadaşlarım üye olamayınca ben üye oluyorum ama üye yapmak için 15-20 dk süre harcıyorum, doğru kodu yanlış kabul ediyor. Neden ?

http://havayorum.10tr.net/index.php
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
büyük-küçük kuralına uydunmu ? :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
admin paneli > forum ayarları > güvenlik soruları. buradan gerekli ayarları yapın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
    Yanlış tarif ettim sanırım, güvenlik kodu olacaktı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Captch bahsediyorsunuz?
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-12-2014 Saat: 01:01)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Captch bahsediyorsunuz?

Anlayamadım?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
harflerden oluşan resimleri mi diyorsunuz?
yoksa özel güvenlik sorularını mı?
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet bazi forforumlarda oyLe.7 dk. Verdim 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-12-2014 Saat: 00:08)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: harflerden oluşan resimleri mi diyorsunuz?
yoksa özel güvenlik sorularını mı?
(bkz): üye olurken çıkan..16ihbtf.png.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bunlar capthc bunları doğru giriyorsunuz hatalı olduğunu mu söylüyor öyleyse sistem kaynaklı büyük ihtimal eğer siz hatalı yapmıyorsanız.bu capthc büyük ve küçük harf duyarlıdır yani hem küçük harf hem büyük harf bulunuyor içinde bunlara dikkat ettiniz mi?
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
merhaba

resimli olan güvenlik kodu kısmı görünmemektedir.. Ne yapmam lazım acil yardımcı olabilirmisiniz ?

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sizin sitenizdeki captcha resmi hatalı (bkz; http://havayorum.10tr.net/captcha.php?action=regimage&imagehash=18f3863dfc398ca08464b97228fc921c) admin'e özel mesaj atarak kendisinden captcha.php dosyasını yenilemesini söyleyin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kardes ne "merhaba"sı bu ya forum kurallarini okuuu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping